Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót szeretnétek leadni?...

Hány kilót szeretnétek leadni? Mióta küzdötök a súlyotokkal? Mit próbáltatok már ki? Mi a tapasztalatotok és miért éreznétek magatok jobban ha leadnátok azt az x kilót?

Figyelt kérdés
nekem nagyon sokszor ezek a kérdések fogalmazódnak meg bennem (nekem amúgy kb 10 kilót kéne leadnom) basszus nekem ha valaha 5össel kezdődne a szám a mérlegen én nagyon örülnék....de sajnos nagyon rég volt már. basszus és hogy irigylem azokat akik annyit esznek amennyit akarnak és nem híznak. nem akarok én hü de vékony lenn csak vége lennék normális súlyban:P:P....ti mit gondoltok ezekről??
2010. jún. 3. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

5 kilót szeretnék leadni.Nekem 1-2 éve még nem volt semmiféle gondom,mert ehettem akármennyit, lehettem akármennyire lusta,de nem híztam.Aztán elkezdtek feljönni a kilók-pontosan 9:(

Fogyókúrák: igazából mozgás nélkül egyik sem hozott szép eredményt.Az Atkinstől kiborultam, Norbis túl körülményes volt (órát lesni,stb), italporokkal sem bírtam ki sokáig.

Ami bevált : életmód váltás- minimum heti 3 óra mozgás,sok séta,sok folyadék, lisztes/cukros/olajos ételek száműzése, este 6 után semmi kajálás, rendszeres étkezés kis adagokban.Tavaly sikerült lefogynom ezzel a módszerrel lassan az álomsúlyig, de sajnos egy sérülés miatt nem tudtam edzeni és visszajött pár kiló.Most megint megpróbálom:)

Én pl magamnak szeretnék tetszeni és egészséges maradni.Persze zavarnak a bántó megjegyzések("nagy a hasad";"régebben nem ilyen voltál",stb), de nem ezek miatt csinálom.


Szerintem a fogyás elhatározás kérdése, de semmi drasztikus fogyókúrát nem ajánlanék.Inkább lassan ,de szenvedés mentesen- így te sem fogsz kiborulni az éhezés miatt :)

2010. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!