Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étvágycsökkentőt tudnátok...

Étvágycsökkentőt tudnátok ajánlani? Csak ennék kb. Két hónapja.

Figyelt kérdés
Folyamatosan falnék. Nagyjából két hónapja probléma ez. Nagyjából egészséges súlyú voltam. Most felszedtem vagy nyolc kilót. A normális étkezésem felborult, csak eszem egész nap, állandóan kívánom a kaját. Kis sós, kis édes, ha nem eszem csak azon jár az eszem mit fogok enni. Bélpoklos lettem vagy nem tudom... Létezik valami ami segít leküzdeni a falánkságot? Szedtem multivitaminokat, de abba hagytam, gondoltam hátha amiatt... Nem akarok dagadék lenni, de ha így folytatom csúnya vége lesz. És nem tudok uralkodni magamon.
2018. jan. 3. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább életmódváltás kellene, olyan étrenddel, ahol nem jelentkezik ez. Vagy fejben rendet tenni, ha lelki okokból eszel folyton (de ha ezek nem túl súlyosak, akkor is lehet, hogy az étrendváltás is sokat jelent).

Önuralom nálam sincs evés terén, étvágycsökkentőkben nem hiszek (plusz étvágy nélkül is sokat eszem), így inkább életmódot váltottam s pokolian türelmes is vagyok...

2018. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mennyi idő alatt szedted fel ezt a nyolc kilót?

egyéb tünetek:szájszáradás,fázás,vagy fokozott verejtékezés vannak? székleted mennyi időközönként van?

2018. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából két, maximum három hónap alatt. Állandóan száraz a szám, rengeteget iszom. Nagyon sokat pisilek emiatt, széklet az változatlanul 2-3 naponta van kiskorom óta. Nem fázom, nem verejtékezem, csak irgalmatlanul nagy az étvágyam.
2018. jan. 8. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

rendben.

Napi többször kellene egy vércukrot nézni,éh gyomorra,étkezés előtt és után 2 órával.

Nézni kellene a következőket is vérvételen:

-Több pontos terheléses inzulin és vércukor vizsgálat !!nagyon fontos!!


-TSH,T3,T4,Kortizol,hemaglobin,24 órás Vizelet kortizol,

-Teljes vérkép: vese,máj,vörösvérsejt,fehérvérsejt..stb

Vizelet vizsgálat.


Ezek alapján kiderülhet mi áll a háttérben. Lehet pajzsmirigy gond az gyógyszerrel orvosolható,de viszont lehet cukorbaj,inzulinrezisztencia is az is gyógyszeresen és diétával jól kezelhető.

2018. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!