Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen alakból...

Szerintetek ilyen alakból lehet ilyet kihozni? KÉPEK lent!

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónap alatt jó lenne leadni!A barátom elutazott egész nyárra, leszeretnék fogyni mire hazajön!

Természetesen intenzíven sportolnék, gondoltam futásra 4-szer egy héten, úszni is 4-szer, edzőteremben torna 3-szor.És az étkezésre is odafigyelnék.

20 éves vagyok 176 cm és 64 kg! Úgy gondolom egy 10estől kéne megszabadulnom, hogy ilyen lehessek:


[link]


[link]


Ilyenből:


[link]


[link]


[link]


[link]



Szerintetek sikerülhet?


2010. jún. 4. 13:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
szerintem nem kéne fogynod!nem vagy sulyos!jol nézel ki!
2010. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is hasonló alakom van, csak a lábam nem ilyen fura és talán pár kilóval kevesebb vagyok. Olyan alakot nem nagyon lehet ebből sztem, de miért nem jó ez neked? Lefogysz 2-3 kilót és tökéletes leszel.
2010. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most is csinos vagy.

De amit leírtál abból szerintem ez megvalósítható.Bár az már az én véleményem szerint túl vékony...

Csak légy kitartó!

Sok sikert!:)

2010. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de te bolond vagy! Nem kell leadnod 10 kilót, egyáltalán nem vagy túlsúlyos. Az, hogy formálni akarod az alakodat és rendszeresen sportolsz, nagyon jó ötlet és hajrá, csináld! De csakis ésszerű keretek között. Napi 3x-i testedzés, - ami örömet okoz és nem kényszerből csinálod - nagyon jó hatással van a szervezetre. De amiket felsoroltál, hogy a hét szinte minden napján órákig akarod magad gyötörni, szerintem butaság. Ráadásul felesleges is. 10 kiló leadása után ijesztően néznél ki és nagyon valószínű, hogy a barátod reakciója sem olyan lenne, mint amilyet most elképzelsz. Nem gondoltál még arra, hogy így tetszel neki, ezért választott pont téged a sok lány közül? Szóval fogyókúra felejtős, egészséges testmozgás, kicsi izmosítás oké. (DE ésszel!)
2010. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 10 kiló sok lesz. Kövér egyáltalán nem vagy, inkább csak sportolj, hogy ne is legyél.
2010. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon lemegy a melled -10kg esetén olyan alakot sajnos nem lehet halandónak elérni(1.kép) a 2. még reális...de sztem kb -3 kg + izmosítás =szexi :D
2010. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
70%
Étkezésre nem kell nagyon figyelned ennyi sport mellett úgyis kell a kaja, ha ezt az összes sportot megcsinálod biztos jó alakod lesz, bár szerintem csökkentheted, mert ez nagyon megerőltethető lehet.
2010. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzőkkel.a sport az jó ötlet,minél többet. meg majd ugyis nyáron több zöldséget-gyümölcsöt tudsz enni.:)

de a 10 kg az nagyon sok.én 175 cm vagyok,és 61 kg.nyáron általában 58kg vagyok,az még elég vékony de nem csúnyán. az 54-55 kg az nagyon kevés lenne szerintem.

2010. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még várom őket!

Tényleg elérhetetlen lenne az első?

Egyébként, azért szeretnék ennyit fogyni, mert régen én vékony voltam, és bár nem vagyok ilyen jelenleg, nekem mindig is a nagyon vékony alak tetszett.

2010. jún. 4. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elérhetetlen,sőt még szebbet is el lehet érni,formásabbat,izmosabbat. Diéta+ kocogás vagy tempós séta,bisickli heti 5-6* egy óra!
2010. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!