Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal lány, majdnem 100 kg,1...

Fiatal lány, majdnem 100 kg,1 év. Mit lehet ebből kihozni és hogyan?

Figyelt kérdés

Volt kivizsgálás, semmi bajom, nem azért híztam meg. Tudom, sokat eszek, keveset mozgok... Le fogok fogyni. Milyen módszert javasoltok? És milyen mozgást?

Nem, nem 1 év alatt akarok mindent leadni... Azonban 1 év múlva megyek egyetemre, szeretnék arra viszonylag jó formába lendülni...


2011. aug. 1. 16:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nagyon sok módszer van,hogy tudnál lefogyni.

Ezt neked kell megtalálnod melyik válik be neked.

Ha szereted a hust próbáld ki pl a dukan-diétát,nekem már 3 kolleganőm is ezzel fogyott le.

2011. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyeld meg hogy Norbi ducitornáját fogják ajánlani egy csomóan. Hát én a futást ajánlom, először annyit amennyi jólesik, és igy növeld az adagot, de nálam ha régóta nem futok, kb a 4.ik focipályányi kör után szoktam "belejönni", akkor már öröm futni:)
2011. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1 év alatt simán letudsz adni 30-40 kg-ot. Nem tudom mennyi a végcél.


Én a Norbi diétát ajánlanám. Viszonylag könnyű betartani, nem 1 hetes fogyókúra, hanem életmód, vagyis egész életedben étkezhetsz így, anélkül, hogy hiányt szenvednél bármilyen tápanyagból. Nem muszáj megvenni a méregdrága Norbi termékeket, elég ha odafigyelsz a kódokra (mit mikor és mennyit eszel).

2011. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De az először csak fittséget fog adni, mást is kell tenned érte, hogy "alakulj"
2011. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
inkább adjon le egy 1 alatt 25 kgot nehogy lógjon majd a bőre
2011. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
max 30kiló
2011. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem akarok 50 kg lenni. :) Olyan 65-70 körül jó lenne nekem, de ezt nem mind feltétlenül 1 év alatt... Csak gondolom, 1 év alatt is lehet látványos eredményt elérni. :)


Köszönöm az eddigieket!

2011. aug. 1. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]



olvasd el. havi 3 kg-ot lehet így fogyni

2011. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy? mióta vagy túlsúlyos?
2011. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
166 cm. 5-6 éve
2011. aug. 1. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!