Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most csak beképzelem magamnak...

Most csak beképzelem magamnak vagy télleg 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Nos én alapvetően nem vagyok kövér .170 cm vagyok és 63 kg .Én csak csinosodni szeretnék :) A héten kezdtem el hétfő ,szerda és ma (pénteken) voltam kondi terembe( ami nem mellesleg annyira jó volt , nagyon élvezem az érzést utána :) ) még megyek majd vasárnap ( a kondiba lényegében 20 perc biciklizés aztán combra edzek majd fenékre nem nagy sulyokkal sokszor keveset majd karra és mellre aztán hasazom ( ez sem olyan nagy mennyiség még végül ismét 20 perc bicikli ) E mellett sok vizet iszom és 6 után nem eszem .De az étkezésem kb ugyanaz mint előtte.Sok zöldég és gyümi az meg van !És ma ma már ugy látom hogy feszesebb a popsim meg a hasam , télleg hatásos lett volna ez az 1 hét is már? vagy csak bebeszélem magamnak ?
2010. jún. 4. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, remélem nem beszéljük be magunknak:)
2010. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy feszesebb lett. A legnagyobb változás az első pár héten tapasztalható, hiszen az addig nem használt izmok a hirtelen terheléstől megfeszülnek. Utána hozzászokik majd a tested, és kicsit lassulni fog ez a folyamat. Amúgy meg egyél hat után nyugodtan, de csak fehérjét, az kell mozgás mellett! (Csirke+sali vagy sovány túró).
2010. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!