Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fogyjak le...

Szerintetek hogy fogyjak le tartósan, jojó efektus nélkül?

Figyelt kérdés
2 év alatt 50 kilót híztam. 40 éves vagyok. 38 éves koromig maximum 55-60 kiló voltam. 170 cm magas vagyok. 36 évesen szültem egy gyereket, jött a depresszió, az ezzel járó gyógyszerezés és a hízás. Jelenleg is. Muszáj fogynom, már az egészségem miatt is. De azért is mert úgy nézek ki mint egy kismamut, vagy egy brontoszaurusz. Mit tegyek?
2010. jún. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese, életmódváltás.
2010. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval!! Itt tartós(életen át tartó)megoldás kell!!
2010. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg igazuk van. Az életmódváltás az egyetlen tartós megoldás. Hála az internetnek, rengeteget olvashatsz erről. Keresgélj egészséges receptek után.


Nem ismerem a táplálkozási szokásaidat, de sokat segíthet, ha ezeket betartod.


Naponta többször (legalább 5x) egyél keveset. Igyeál 2-3 liter vizet. Teákat, ízesítés nélkül, idővel ízleni fog. Kerüld a cukros dolgokat, de ez nem azt jelenti, hogy nagyon nagyon ritkán nem ehetsz csokoládét, süteményt. Mindent egyél, ne csinálj olyat, hogy pl a szénhidrátot kiiktatod. Ha húst eszel lehetőleg szárnyas és halat fogyassz. Gyümölcsöt egyél és sok sok zöldséget.


Mozogj, de fokozatosan szoktasd hozzá a szervezeted. Ennyi plussz kilóval, elég ha eljársz sétálni.

2010. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Életmódváltás. Én a Norbit javaslom neked, nem kell koplalnod és hidd el tényleg hatékony! Nézz utána neten rengeteg anyag van hozzá! Emellett ugye nem kell mondanom, a mozgás beiktatása. De keress olyasmit amit élvezel, máskülönben egy idő után csak nyűg lesz és utálva fogod csinálni!


sok sikert!

2010. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koplalni nem kell egyetlen diétában sem. Norbit nem tudom milyen, de azt tudom, hogy nagyon drága. Felesleges, ha utánanézel, napi 1000 Ft-ból kijön egy normális szálkásító diéta a te súlyodhoz. Lehet még sokat is mondtam.
2010. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!