Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak kb.5 kg-t...

Hogyan fogyjak kb.5 kg-t tartósan?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok,53 kg. 25 /L. Szeretnék leadni néhány kilót,mert sajnos az elmúlt időben csak gyarapodtam.Egyszer már sikerült,de a főiskola után visszaszedtem,pedig elég sokáig tartottam a súlyom.Nem vagyok kövér,de vastagok a combjaim,és sajnos nem az izomtól,pedig tornázok, és futok is hetente 2-3 alkalommal.Szerintetek min kellene változtatnom?Mostmár az étkezésre is jobban odafigyelek.3 után nem eszem,délelőtt is csak keveset.Főleg zsírból szeretnék fogyni.Mit tanácsoltok?
2009. nov. 2. 08:35
 1/3 anonim válasza:

Szerintem pont ideális a testsúlyod. :) De ha fogyni szeretnél akkor mozogj. A futás a leghatékonyabb. Nem kell órákat futni, elég minden nap 20 percet. Vagy ha nincs minden nap időd, akkor minden másnap. A lényeg a rendszeresség. Amúgy ha nem eszel sokat és tényleg 3 óra után nem eszel, akkor szép lassan, de tartósan tudsz fogyni.

Én is fogytam pár hónapja 5 kilót, de azóta se jött vissza. Egy héten háromszor tornáztam, és kevesebbet ettem. Mostanában sajna már nem tornázom, de nem eszem továbbra se sokat, és még mindig sikerül tartanom a súlyomat. :) Ja és almaecetet is ittam, egy nap kétszer, egy evőkanál almaecetet elkevertem 2 dl vízben. Ennek nincs azonnal hatása, de türelemmel lehet vele fogyni. Kb. havonta egy kilót. Azt mondják hogy ami nem hirtelen megy le fölösleges súly, az nem is jön vissza. :)

2009. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Az az igazság,hogy már évek óta nem eszem délután,és attól félek,hogy már nincs mit megvonni magamtól,mert már így is keveset eszek.Szerintem már hozzászokott a szervezetem.Viszont nem nagyon tudok többet mozogni,mert időm nincs rá,a futáshoz pedig már túl hideg van.De itthon szoktam tornázni,mikor időm engedi.Remélem az is elég.
2009. nov. 2. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont az a baj, hogy nem eszel.A szervezeted éhezik, délután háromtól másnap reggelig számold ki hány óra telik el... jó esetben 4-6óránként szükség van tápanyagbevitelre. És mivel éhezik a szevezeted, ezért önmagát éli fel, kezdve a legkönnyebben lebomló fehérjével, vagyis az izmokkal. Mi marad? a zsír. Egyél sokszor keveset és mozogj továbbra is!
2009. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!