Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem egy...

Valaki segítene nekem egy normális étrend összeállításában?

Figyelt kérdés

Most 162 cm és 66,néha 67 kg vagyok.Senki nem mondaná meg,hogy 67 kg vagyok,mindenki 60-62 körül tippel.De engem mégis zavar,hogy ennyi a súlyom,és a fenekemen,combomon nem kis felesleg van,ami nagyrészt háj,de a combomon van izom is.Sajnos soha se lesz vékony lábam,de szeretném ha lemenne az összes háj,és egy pici izom maradna,tehát összességében azt akarom hogy VÉKONYODJON a combom,vádlim és hogy kisebb és kerekebb legyen a fenekem.Ezért minden másnap 1 órát fogok futni,közepes tempóban,hogy szálkásítsak.De viszont nem tudom,hogy mit egyek,és mit ne.Vagyis tudom,hogy cukrot,kenyérféléket,tésztát,zsíros kajákat nem szabad,de akkor mégis mit?A napi 5x étkezés a jobb a gyors és látványos fogyás szempontjából,vagy csak 3x?

Valaki segítene összeállítani egy egészséges étrendet,ami nem túl drága,és egész napra beosztva?

Egyébként tudom,hogy ennyi fölösleget nem lehet leadni 2 hét alatt,nem is ez a célom,de minél hamarabb szeretném,egészséges úton.

Köszönöm előre is a válaszokat:)

18/L


2010. jún. 4. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok híve a beosztott étrendnek, ezért csak azt írom, mit egyél, és azt eheted KORLÁTLANUL és bármelyik étkezésre.


Csirkehús, pulyka, sonkák, tojás (elvileg csak fehérje, de sport mellett nehogy már bárki kiválogassa a sárgáját a rántottából:), halak, kevés tejtermék, de sovány túró mehet zöldségekkel, kevés köret.


igazából az egészséges étrend és fogyás alapjának csak ezeket tartom:

no kenyér

kevés tészta (igazából no tészta, de ezt hogy lehetne betartani? a no kenyért nem olyan nehéz, ez tapasztalat:)

kevés süti

ásványvíz, tea a kóla meg egyebek helyett

csirke, pulykahús salátával

kevés tejtermék (azért kell, hiszen a csontoknak szükségük van a kalciumra)


ennyi, ami "szabály", többi nyugodtan mehet amennyi jólesik. Nem fogyókúraként kell csinálni, csak egészséges életmódként.

Te csak fogyókúrával az érintett területekből nem fogsz lefogyni, mert ezek olyan területek, hogy...na érted, ha nem eszel, akkor sem onnan fog lemenni a zsír.

Neked futnod kéne...ennyi. Mivel nem vagy nagyon túlsúlyos, simán menni fog, hajrá!

2010. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,sokat segítettél!:)
2010. jún. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!