Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lement a mellemből fogyás...

Ha lement a mellemből fogyás miatt, akkor ha hízok visszajön?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Megnő újra. Csak nem jó ezzel szórakozni, mert pár ilyen jojó után már nem lesz ugyanolyan a formája sajnos.
2018. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Jó a logikád...

De akkor máshova is visszafog menni.

2018. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen, csak ha allandoan evvel szorakozol, akkor hamar logni fog a melled.
2018. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem önszántamból fogytam, gyógyszer miatt... Az látszik, hogy kicsit lóg már.
2018. jan. 17. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
elveszti a formáját, a ruganyosságát így, de ez nem csak a mellre igaz hanem mindenre, totál tönkreteszi a bőrt is, nem szabad ezzel szórakozni, hogy most lefogyunk aztán meg visszahízunk! És az üteme sem mindegy a dolognak, szépen lassan kell fogyni is, ha te meg súlyt akarsz felszedni, aminek nem tudom mi értelme van, de jól van, akkor azt is szép lassan kell!
2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak, nem lesz már olyan, mint az eredeti. Az sem jósolható meg előre, hogy csak a hasad, feneked fog-e hízni, vagy a melleid.

Amit viszont anno egy, az egyetemi kollégiumban tartott Ceizel előadáson hallottam:

1. Az erős fizikai munka, erős sportolás csökkenti a test zsírtartalmát, elsősorban a melleket, leállíthatja a peteérést, szóval árt a nőiességnek.

2. Megfigyelte, ha sokat foglalkozik valaki a melleiddel, vagyis ha kifogsz magadnak egy cicibolond pasit vagy férjet, van esély rá, hogy elkezd növekedni. Lassan, de néhány év alatt akár két kosárméretet is nőhet.

2018. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!