Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csinaljam?

Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnek kerni amivel konnyem tudok figyni. Reggelire,tizoraira es vacsorara milyen eteleket ajanlatok? Mivel eleg sokaig suliba vagyok.(fel3)
2018. jan. 19. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Fogyni*
2018. jan. 19. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél egyéni, pl. ha én reggelizem és tízóraizom, garantáltan nem fogyok. Persze sokaknak kell ilyenkor enni, akár bőségesen, nincs ezzel semmi probléma.


Zöldségekre és jó kis fehérjeforrásokra koncentrálj, persze ez kalóriában még kevés, de itt már egyéni, kinek mi jó, mi laktató, mi ad energiát.

Első körben nem térnék el nagyon a jelenlegi táplálkozási stílusodtól, úgy értem, ha eddig gabonákat ettél, egyél továbbra is azt (nyilván nem azt jelenti ez, hogy erősen alapozz rájuk, de a hús és zöldség mellé mehet egy kis köles vagy rizs vagy ki mit szeret. a szendvics szinte semmi fehérjével már rosszabb ötlet), persze a mennyiség fontos.

2018. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ha deficitben maradsz, akkor lényegében mindegy mit eszel. Mert ugye a fogyás titka: Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

Ajánlok egy oldalt: kaloriabazis.hu

Itt be tudod állítani a fogyási tervedet.

Viszont ha a kérdésedbe beletartozik az is, hogy egészségesebben szeretnél táplálkozni, akkor: Sok zöldség, fehérje. Gyümölcs és olajos magvak fontosak, de mértékkel. Finomított lisztes, cukros ételeket kerüld. Teljes kiőrlésű és egészséges gabonák fogyaszthatóak mértékkel.

2018. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajt + extrudált kenyér + zöldség

főtt tojás + puffasztott rizs + zöldség

körözött + extrudálált kenyér + gyümölcs


Persze ezekből sem lehet akármennyit enni. Legjobb lenne számolni a kalóriákat.

2018. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!