Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 db üres palacsinta hány kcal?

1 db üres palacsinta hány kcal?

Figyelt kérdés
Kerestem a google-n de nem találtam. Visszakerestem ezen az oldalon is, de ott normális választ nem találtam sajnos. :S Ha így estére teleeszem magamat (3-4db), lehetséges hogy hízok 1 kg-t?
2010. jún. 5. 20:00
1 2
 1/14 clint ***** válasza:
100%
attól függ, miből van, hány tojással, tejjel vagy vizzel, milyen vastag???
2010. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 clint ***** válasza:
19%
a palacsinta amugy még ha diétás palacsintát csinálsz az sem jó estére... Nagyon hízlal...
2010. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98kcal az ehavi NLK szerint
2010. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom, hany kalória lehet, mindenesetre nem a legjobb választás vacsorára. Azonban pár darabtól nem fogsz hízni, ez egész biztos. Én most január óta fogytam úgy kb 20 kilót. Még kéne, de úgy 2 hete nem nagyon megy a diéta, sok dolgot eszem, amit nem kéne. Volt sok süti, pizza is, alkohol is. Mégsem híztam vissza, mert amúgy nem eszem sokat, "csak" mostanaban sok volt a szemét. Ne aggódj, egyél nyugodtan, csak vigyázz, el ne indulj a lejtőn! :)
2010. jún. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 clint ***** válasza:
8%
kedves utolsó válaszoló, te egészen rosszindulatu vagy. Még ha igaz is amit írsz, honnan veszed, hogy ugyanoylan a szervezete mint neked... A nők nagy részének meglátszik már egy pizza is. És igenis a palacsinta nem való estére. Egy komoly diétában soha nem lenne való.
2010. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
09:15 mitől lenne rosszindulatú???? :-o amúgy egyetértek a 2:02-essel teljesen, mert igaza van
2010. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy cseppet sem vagyok rosszindulatú, biztatni szerettem volna, és eloszlatni az aggodalmát. Te viszont nagyon buta vagy. 1 db pizzától nem lehet visszahíznni, maximum közvetlenül az elfogyasztása után kicsit nagyobb a hasad, de másnap reggelre ez elmúlik. Nézz utána, hány fölös kalóriát kell bevinni ahhoz, hogy lerakódjon 1 kg zsír!
2010. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 clint ***** válasza:
10%

Azért irtam a rosszindulatut, mert olyan mintha le akarná beszélni a fogyásról, amikor nem érzi jól magát így...

És sztem nem én vagyok a buta, amikor te egyből azt hiszed, hogy azért mert te nem híztál ő sem fog... Mindenki nem olyan mint te...

2010. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
egy palacsintától nem lehet elhízni....
2010. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 clint ***** válasza:
28%
DE Ő TELE AKARJA ENNI MAGÁT VELE:d:d
2010. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!