Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyit zabáltam ma, hogy...

Annyit zabáltam ma, hogy mindjárt hányok. Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok hányni, már próbáltam. Csak baromi hányingerem van, úgy érzem a torkomig tele vagyok kajával. Ehhez egy világnyi bűntudat párosul. Legszívesebben kihánynám az egész napi kaját, amit letoltam ma. Egy hete kezdtem csak a diétát, 2kg lement így az első héten. Amikor megláttam, úgy megörültem, hogy nemhogy motivált volna, elkezdtem enni, mondom ennyi jutalom jár. Aztán azon kaptam magam, hogy egésznap zabáltam minden sz@rt. Most megnéztem és másfél kg visszament, amiért egy hétig megszenvedtem. Most meg rohadt álmos vagyok, de közben fáj, feszül a hasam, hányingerem van és baromi ideges is vagyok. Mi a fenét tegyek? Az tuti, hogy holnaptól 2x annyit mozgok, mint ezen a héten és mellé feleannyit is eszek, mint ezen a héten. De mindjárt sírok. Ha kéritek leírom, bár nem szívesen, hogy miket ettem, mert nagyon szégyenlem.

#Mindjartsirok #nagyonrosszakedvem #elcsesztemmindent #sutbaazegesz #csesszemegalo
2018. jan. 21. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy elhidd már, hogy visszamegy rád az a két kiló egyetlen napi kajálástól. Még ha sokat is ettél, nem számít. Majd kimegy belőled.
2018. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hasznosak a szénsavas italok. A savtöbblet gyorsabban és jobban emészt.
2018. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem híztál vissza :) Vegyél be egy teáskanál szódabikarbónát és közvetlen utána igyál meg egy pohár vizet. Ez majd jól megböfögtet.
2018. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd 2 nap múlva talán megtudod, mennyi jött vissza, addig tuti nem. Bár a 2 kiló fogyás sem bizonyos, valószínűleg víz is van közte rendesen... Feleannyit enni, mint tempós fogyásnál, az pedig buta koplalás. Nyugi. Holnaptól folytatod és kész.

De az rossz hozzáállás, hogy ó, napok óta fogyok, akkor most zabáljunk be... Ezt jobb, ha rendbeteszed magadban. Ehetsz néha lazábban, de vannak határok, amiket érdemes betartani. Az még csak nem is élvezet, ha betegre eszed magad...

2018. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben vagy. Az a 2 kiló, ami a héten lement, nem zsír volt, nem felesleg, hanem csak víz, pisi meg kaki. Azért is jött vissza másfél.

Ha naponta méreteged magad, akkor sokszor fogsz ettől szenvedsz, hogy lement 2, visszajött 1, lement 3, visszajött másfél... tudod, a testtömeg soha nem állandó. Az étkezés, az ivás, az emésztés, a mozgás, az izomtömeg, a hormonális ciklus, minden befolyásolja.

Az a helyzet, hogy ebben az 1 hétben még nem fogytál, max. fél kilót, ami egy teljesen jó kezdet, ugyanis heti fél kiló az átlagos, egészséges fogyási tempó normál életmód mellett.

Csináld csak tovább, de ha minden leadott fél kiló után megjutalmazod magad, akkor tényleg nem lesz eredménye.

Nem kell koplalni meg széthajtani magad, a mai nap már így alakult, majd kikakilod holnap reggel és kész.

Normálisan egyél, mozogj, ahogy az első héten. Csak ne add fel és ne gyengülj el.

Most már ezzel nem tudsz mit csinálni, elhiszem, hogy fáj a hasad, feküdj le aludni aztán reggelre elmúlik. Holnaptól meg folytatod szépen a diétádat. Senki nem úgy kezdi, hogy azonnal be tud tartani minden új szabályt, emiatt ne sírj.

2018. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Gratulálok. Ezek szerint ugyanott jársz, mint a diéta előtt. És nem a súlyra gondolok.
2018. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igyál egy kis citromos limonádét, az jó hányinger ellen.
2018. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha 2x annyit edzel és 2x olyan kevesebbet eszel jövővasárnap ugyanezt a kérdést fogod kiírni, csak akkor egy nap alatt 3 kilót fogsz összezabálni XD

gratulálok, tuti széthajtottad magad és alig ettél valamit, az is valami ipari hulladék lehetett, ha normálisan, átgondoltan csináltad volna a diétét eszedbe sem jutott volna bezabálni... ;)

senki nem tud rajtad segíteni, csak te magad, nagyon nagy kitartásra vall, hogy kemény 6 napig bírtad.

2018. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasgass a fogyókúra témában jó sokat.

2 kg fogyás semmiképpen nem jó egy hét alatt egyrészt.

Másrészt pedig jól kialakított étrend segítségével elkerülheted a mostani esetet.

Ne kajálj fele annyit a héten és mozogj kétszer annyit! Egyél megfelelő kalóriájú jó ételeket és mozogj egy héten 4x.

A fogyás nem versenyfutás, minél lassabb, annál tartósabb. Ezt tartsd szem előtt!

2018. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!