Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatalmasat zabáltam: hízni fogok?

Hatalmasat zabáltam: hízni fogok?

Figyelt kérdés

Egy óra alatt felzabáltam több mint 2000 kalóriát.

képen van a lista:

[link]



2015. nov. 18. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég hihetetlen, de mindegy. Ha ezt egész nap etted (mármint semmi mást nem ettél ezeken kívül), akkor leszámítva azt, hogy ez mind káros és semmi lényeges tápanyag nincs benne, nem, csupán kalóriák miatt nem. Ha a napi kajádon felül vitted be, akkor viszont szép teljesítmény, ezzel már hosszútávon is lehet számolni +0.3-0.4 kilóval.
2015. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyetlen alkalom nem hiszem, hogy szemmel vagy mérleggel érzékelhető változást okozna.
2015. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon mókás vagy :)
2015. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szép mennyiség súlyra. Kalóriában nem nehéz ennyit betolni egyszerre, legalábbis sokunknak megy úgy, hogy vissza is fogja magát.


Nos, nem tudjuk, másnap, előző nap mennyit ettél, mennyi a kalóriaigényed és hogyan működik a tested.

Sokat ennyitől semmiképp nem hízhatsz, de lehet, hogy semennyit sem, elég speckó szervezettel (vagy ha rosszul leszel s nem tudsz ételre nézni 2 napig) fogyhatsz is. Én most nyomtam le vagy 5 ennél lényegesen durvább napot, nem számítok hízásra, nem szoktam ennyitől.

2015. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ettem ma semmit: fogyni fogok?

Na ugye

2015. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább elkésni az iskolából a reggeli wc-zés miatt
2015. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!