Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan 1szál virsli az egy...

Komolyan 1szál virsli az egy adag?

Figyelt kérdés
Van egy csomag virsli a hűtőben. 5 szál van benne, 300gramm az egész. Én ezt egyszerre szoktam megenni. Most kíváncsiságból megnéztem a leírását, azt írja 60gramm az egy adag és a csomag 5 adagot tartalmaz. Ez most komoly? Ennyire sokat ennék vagy ez nem túlzás egy kicsit? 😦
2018. jan. 22. 08:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
100g virsli az kb 250kcal azaz te megeszel 750 et csak virsliből, mellé gondolom 1-2 szelet kenyér, rögtön 900 kalória körül vagy, és ez elég sok egy étkezéshez. Egy felnőtt férfi napi kalóriákat igénye 2000 kalória körül van.
2018. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Napi 2-3x eszek.

Reggelire szoktam virslit vagy tojásételt(4-5tojásból) vagy sonkát és sajtot, mindegyikhez 1 nagy szelet kenyér. Délután 3-4 fele eszek legközelebb, ilyenkor fél tányér levest meg néha kis húst párolt zöldséggel vagy főzeléket. Ha nagyon éhes vagyok este akkor 1 almát.

Nagyon sok ez így?

Áh, hülye kérdés, persze, hogy sok.

Azt hiszem felezem a reggeli adagot. Az úgy már jó?

2018. jan. 22. 09:00
 3/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, túlsúlyos vagy? Mert ha nem vagy az, és lemozgod akkor mindegy mennyit eszel.
2018. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez az egy adag totál random, szerintem csak marketing célokat szolgál, hogy nézd mi 400 ftért 5 adag virslit adunk. Mint ahogy a nutellára is rá van írva, hogy 15g egy adag, én simán megeszek 1 evésre 15-20 adagot akkor. :D
2018. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Akkor már inkább egyél zabkását fahéjjal vagy gyümölccsel, vagy 4-5 tojást zöldséggel, teljes kiőrlésű kenyérrel, még mindig jobban jársz. A virsli gyakorlatilag vágóhídi hulladék, felturbózva adalékanyagokkal.
2018. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi:)

Háát van feleslegem, de még nem kezdtem bele annyira a fogyókúrában. Próbálok kevesebbet enni, meg gyalog megyek suliba, eddig busszal jártam.

2018. jan. 22. 09:44
 7/25 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, minek alapján számolják az adagokat. Hogy neked mi a sok vagy kevés, nem lehet megmondani, mert semmilyen adatot nem közöltél magadról.
2018. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok, 151cm és 54kg. Egy 8kg-ot kéne leadnom kb. Vagy szerintetek mennyit?

Iskolába járok, 3-4fele érek haza mindennap. Nem sportolok semmit, csak suliba tesi óra, de az olyan, hogy futunk pár kört aztán játszhatunk. Meg ugye most már gyalog járok suliba, ami olyan 25perc. Hazafele még mindig busszal. De azért, mert akkor még később érnék haza. Az étrendemet meg már írtam.

Na így?

2018. jan. 22. 10:16
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

40-45 kilóra becsülöm az ideális tettömeget számodra. Legjobb, ha veszel egy személymérleget, mely kijelzi a testzsírarányodat. Kb. 20-25 százalék között vagy karcsú, 25 és 30 százalék között még normális alkatú, 30 százalék felett túlsúlyos.


Ha fogyni szeretnél, napi 1000 kalóriás étrendet javaslok számodra. Virslit, párizsit, szalámit egyáltalán nem fogyasztanék a helyedben, mert ezek zsíros ételek. Ha hús, akkor legyen sonka. Kenyér helyett ehetsz extrudált kenyeret vagy puffasztott rizst. Fogyassz sok zöldséget! Ezek egészségesek, és némelyikben alig van kalória. Ilyen például a paprika, az uborka, a zöldbab vagy a káposzta. Fogyás alatt legalább 50 gramm fehérjét fogyassz naponta, hogy csökkentsd az izomvesztést. (Természetesen ezt is bele kell számolni a napi kalóriába.)

2018. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8 kilót semmiképp nem kell leadnod, max 4-5-öt. Inkább feszesítened kéne, ami sporttal megy, persze a kaja sem teljesen mindegy.:-) Napi kétszeri étkezés sz..r kajákkal (virsli és társai) semmiképp nem jó, szerintem nasizol is közben, csak arra oda se figyelsz. Egyél rendesen reggelit, de ne virslit, vigyél magaddal szendvicset és legalább egy almát, banánt a suliba, vacsorára is étkezz normálisan, az egy alma este hülyeség, persze, hogy reggel meg zabálsz (már bocs.) Ezek mellett menj futni, az ingyen van, reggel felkelsz egy órával előbb, vagy este kiszellőzteted vele a fejed. Nyújts le, melegíts be rendesen, fokozatosan emeld a távot. Az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.
2018. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!