Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a menzas...

Mi a velemenyetek a menzas kajakrol? Hizlalnak a menzas ebedek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tenyleg jobb es egeszsegesebb lesz?

Odafigyelnek esetleg a kaloriakra/mennyisegre is?

Egy atlagos menzas ebed kb.hany kcal lehet?(tudom valtozo de ugy atlagba)

Szeptembertol menzas leszek es nem tudom hogy menza mellett hogy tarthatnam a dietamat.

Egeszseges lesz a menza vagy nem?

Mennyi kaloriat szamoljak nagyjabol egy menzás ebedre?



2017. júl. 9. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérj vega kaját, az nem hizlal
2017. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,de nem hiszem hogy az iskolaban lenne ilyen lehetoseg :D
2017. júl. 9. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Már hogy ne hízlalna a vega kaja, barátnőm vega és az étrendje tele van majonézzel, rengeteg sajt, péksütemény, kenyér. Szóval egy kicsit sem kevésbé hízlaló a vega étrend, mint a normál.

Én amúgy nem bíznám magam a menzára, szerintem nagyon egészségtelenül, zsírosan főznek.

2017. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menza és menza közt van különbség. Én már dolgozom, de a mi menzakajáink grízestészta-rizs valami löttyel, benne úszkál 2 cafat hús-lekvárnak hívott izével töltött bukta stb. Szóval minél olcsóbb alapanyagokból próbálnak kalóriadús, laktató kajákat kihozni.

Én egy ideje inkább rendelem a kaját.

Neked azért lehet, hogy jobb lesz a helyzet, suliban talán jobban odafigyelnek.

Nekünk ez a kaja a cafetéria. Köszi

2017. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Körülbelül 7-8-900 kalória volt az ebéd. Elvileg a só és a cukor hízlaló, de szerintem ezek a magas kalóriatartalmú ételek azok. Illetve nálunk többször is volt sertéshús egy héten, ami nem túl egészséges a magas koleszterintartalma miatt.
2017. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A só kicsit sem hizlaló, mivel kalóriamentes. Az, hogy vízt köt meg, nem hízás...


Nincs étel, ami ténylegesen hizlal, a kalóriatöbblet hizlal, más semmi. Vannak előnytelen ételek, amiktől sokan könnyen túleszik magukat, de ha nem teszik, nem híznak, ez világos.

A menzás ételek kalóriatartalmát nem ismerem, bizonyára elég erősen szór is.

2017. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg mar "egeszsegesen" foznek,kevesebb/nagyon keves soval es cukorral errol mi a velemenyetek,van/lehet benne valami?:/
2017. júl. 9. 17:35
 8/9 anonim válasza:
Ha diétázol, nem tanásos menzára befizetni, ott minden kaja szinte tocsog a zsírban (legalább is nálunk). Azt mondják, hogy próbálkoznak az egészséges főzéssel meg minden, bár a kalóriákat nem hinném, hogy számolják
2017. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 banánerdő válasza:
A menza a legjobb fogyókúra. Úgyse eszed meg azt a kajának csúfolt izét amit ott adnak.
2017. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!