Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta egészségesen táplálkozom...

Mióta egészségesen táplálkozom miért puffadok?

Figyelt kérdés
3 hete igyekszem egészségesen táplálkozni. Zabkása, sok nyers és párolt zöldség, minden nap gyümölcs tízóraira. Ebéd tonhal, csirke zöldséggel vagy rizzsel. Lapkenyér felvágottal, cottage cheeseel, mikor mi. Ha édességet ennék, cerbona szelet, vagy diákcsemege. Egyáltalán nem lett jobb a közérzetem, sőt. Akkora hasam van állandóan, mint egy 6 hónapos kismamának, kőkemény, hatalmas, gyötörnek a gázok, ráadásul székrekedésem lett, pedig sok vizet iszom. Mikor toltam a ropit csokival meg össze-vissza ettem, pizza, rántott kaják krumplival, semmi ilyen bajom nem volt. Mit csinálok rosszul? Most már ez mindig így lesz?

2018. jan. 22. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok zöldség, főleg nyersen, azok puffadást okoznak.
2018. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen a sok zöldség s rost ilyen hatással van rád, remélhetőleg meg fogod szokni, de van, aki bizonyos zöldségektől állandóan puffad.

Nincs ebben semmi különös, kitartás, illetve fokozatosabban is behozhattad volna ezeket.

2018. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez egy erdekes dolog, velem is ugyanez a helyzet

ha nem eszem gyumolcsot, zoldseget semmi rostos dolgot csak kenyeret, mekis kajat, pizzat es hasonlokat olyan lapos a hasam mint egy deszka ugy fekszem le aludni


ha nem eszem semmi lisztes termeket a nap folyaman csak almat, zoldseget, parolt koret, csirke, rizs ugy nezek ki delutanra mint aki 7 honapos terhes

2018. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a tortilla csipszet.

A hasam viszont nem.

Szeretem a csokit

A hasam viszont nem.


Szerinted mit tegyek?

2018. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!