Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így rendben van?

Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Fogyás a célom, holnapra ezeket állítottam össze:


Reggeli:

400 g ananász (nem akarom hogy rám rohadjon, meg ahogy számoltam nem is durván sok kcal, csak a szénhidrátot azért megdobja rendesen...)

2 db főtt tojás


Ebéd:

100 g csirkemell

100 g főtt rizs

20 g főtt borsó


Vacsi:

150 g csirkemell

50 g natur joghurt

50 g túró

50 g kígyóubi

+ saláta


20/l


2018. jan. 22. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkabb oszd tobb reszre.

A fott tojas melle kis zoldseg, az ananasz mehet tizoraira.

Az ebedbe lehetne kevesebb rizs, tobb borso, esetkeg borso melle fott sargarepa/brokkoli is mehetne.

Natur joghurt-turo mehetne uzsira es a csirkemell, salata, uborka mehet vacsira.

Egy kis dioval meg megdobhatod vmelyiket

2018. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néhány dolgot lefelejtettél. Kellene az étrend kalóriatartalma, és a fehérje összmennyisége. Ezen kívül kellene tudni a magasságod és a súlyod.
2018. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beírva a kalóriabázisra... A fehérje bőséges, a zsír túl kevés (ha nem használsz semmihez, erről nem írtál), a kalória megüti a minimumot, ha elég kicsi a kalóriaigényed.

Az ételek jók, bár én több zöldséget ennék. Határozottan tetszetős terv, persze sokat nem lehet mondani úgy, hogy rólad szinte semmit nem lehet tudni.

2018. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!