Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 centihez a 60 kg ideális?

178 centihez a 60 kg ideális?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Némi egyéb infó...?


Izom tuti nincs sok, de mondjuk fiatal lánynál ez nem csoda. De akkor is ajánlom a tömegelést.


2 számból senki meg nem mondja, hogyan néz ki valaki, de hogy felesleg nem igazán lehet rajta, az azért elmondható.

2018. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos akárhogy próbálok enni edzeni 1-2 kg + - és ennyi.az izmom is inkabb szalkas.pl a fenekem izmos,feszes de nincs rajta semmi zsír.hogyan tudnám elérni,hogy formásabb nőiesebb legyek?
2018. jan. 25. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
En 170cm vagyok es 56kg. Az elsonek --> Teny hogy nincs rajtam izom de ero van bennem amit en se ertek en is akar hogy probalok edzeni csak erosodom de alak az meg nem valtozik. Amugy mar talan sikerult. Normalisan kajalok. Ennyi a kulcs. Probalj mindig minel tobbet enni. De ne vidd tulzasba.Lehetoleg kaloria dus eteleket fogyassz.
2018. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan qrvajó az ilyen embereknek, annyit zabálhatsz, amennyit akarsz, kihagysz egy étkezést azt fogysz 3 kilót, én meg ha ránézek egy zsömlére 10km-t kell fussak, hogy ne hízzak meg.

Ilyen a világon nincs.....

2018. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TXCowboy ***** válasza:
Ideálistól azért elég messzi van, sportolnod kéne.
2018. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
168centi vagyok, 58-60kg, s meglehetősen vékony; ebből kiindulva a te súlyod nem ideális, hanem kifejezetten kevés. Ennek a pontos eldöntéséhez képre lenne szükség.
2018. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!sportolni sportolok is,de az a baj,hogy akkor igaz az izmaim fejlődnek,de a maradék zsír is lemegy,pl a fenekemről.jó lenne,ha kicsit nőiesebb lenne a formám.ne értsetek félre.nem akarok elhízni,csak kicsit formásabb lenni
2018. jan. 26. 11:09
 8/8 A kérdező kommentje:

#4

ezzel régen én is így voltam.de amióta megszületett a 4.babám képtelen vagyok hízni.előtte viszont fogynom volt nehezebb.nem tudom mi változott....

2018. jan. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!