Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havi 6kg fogyás? 24kilótól...

Havi 6kg fogyás? 24kilótól kell megszabadulnom május végére! Lehetséges?

Figyelt kérdés

Leginkább tapasztalatok érdekelnének, hogy aki ilyesmi helyzetben volt, az mit tett?

Előre is köszönöm!


2018. jan. 29. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Izomvesztéssel lehetséges.
2018. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lenne a havi 6 kiló. Ez inkább izomvesztesség, és pár hónap kemény diéta után újra hízni fog. Arról nem is beszélve, hogy a bőrödnek sem lesz ideje regenerálódni, így lógni fog a bőr.

Tudom mert nekem is 25 kilót kéne leadnom. Én 2 hónapja csinálom, és első hónapban 4 kiló ment le.

2018. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés esély van rá, akkor sikerülhet ha extrém túlsúlyod van.
2018. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1,3 kg-ot kell ehhez fogynom hetente. Ha 7000-rel számolunk, akkor az heti 9100, napi 1300kcal deficit. Ha ezt összehozom, akkor sikerülhet?
2018. jan. 30. 07:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ez a paramétereidtől függ.

Ha egy 150-160 cm-es nő vagy akkor szinte semmi esély rá.

Ha férfi vagy már inkább, de 1300 kcal az még így is rengeteg.

2018. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én ezt tavaly megcsináltam 5 hónap alatt adtam le 25 kilót, nincs baja a bőrömnek és nem híztam vissza... Akaraterő az kell hozzá. Én kizárólag húst, zöldséget és tojást ettem. Azóta meg kalóriát számolok, amióta elértem a végleges súlyom, hogy ne hízzak vissza.
2018. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges, de akkor is túl erőltetett ütem, és egyáltalán nem biztos, hogy a te esetedben menni fog.

Én nagyon max. havi 4 kg-val számolnék.

Én most kalóriaszámolás mellett ketogénezek, az első hónap végére meglesz az 5 kg, ami várakozáson felüli, én heti 0,5 kg fogyást tűztem ki célnak (kb. 15 kg-t szeretnék leadni)

2018. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. Csak valami szélsőséges, egészségtelen módon.

Nem kell május végére lefogynod. A lényeg, hogy egészséges és tartós legyen.

A 24 kiló nem 4 hónap alatt ment fel rád, lemenni sem ennyi idő alatt fog.

Ha eddig nem zavart, akkor már pár hónapot igazán kibírhatsz.

2018. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elhiszed, hogy 4 hónap alatt ment fel?

Október óta nem figyeltem, nem edzettem, mert rengeteget tanultam+ mellette dolgoztam is. Most tartok itt. Februártól nincs munkám(holnap az utolsó munkanap), szóval elkezdek újra sportolni. Napi 2óra szobabicikli, minél több séta, minden másnap 1 óra torna/erősítés.

Reggel egy kis poharas natur joghurtot meg egy gyümölcsöt ennék, délután már csak salátákat, zöldséget.

Így van rá esély?

155/75

23/L

2018. jan. 30. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kommented által felvázolt terv csak arra jó, hogy tönkretedd magad!

NE KOPLALJ!

2018. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!