Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le GYORSAN?

Hogy fogyhatnék le GYORSAN?

Figyelt kérdés

4-5 kg-ról lenne szó. Tudom, hogy nem egészséges nem is pártolom de fontos!

(Vizsgaidőszakban eléggé felszedtem az idegeskedés miatt és koszorúslány leszek egy esküvőn)

Mennyit egyek egy nap (max mennyi kalória)

Mit mozogjak és mennyit? Vagy a csak koplalás is elég lesz?


Köszönöm annak aki válaszol!

23L


2010. jún. 7. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a legegyszerűbb ha nem eszel semmit. Sok sikert! ja a napi 3óra mozgást ne felejtsd el... Aztán az esküvő után amikor az éhségtől elkezdesz zabálni, háromszor annyit hízol majd vissza...
2010. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mennyit egyél? KEVESEBBET

mennyit mozogj? TÖBBET


persze nem írtad mennyi idő alatt kell ezt elérned, azt sem milyenek az adottságaid, most mennyi kiló vagy stb.


ha nem érdekelnek a rendes módszerek, akkor tök mindegy mitcsinálsz, minek kérsz segítséget?

2010. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szűk egy hónapom van rá -4-5kg!
2010. jún. 7. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
menj el mindennap edzőterembe futni egy órát!!
2010. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a futtás nem eredményez gyorsabb futtást ,csak szolok..söt mi több a melleid ellazulanak töle akár sport melltaroban teszed akár nem.Én azt ajánlom,h nézz egy dvd-pl.rubint réka vagy valami ilyesmi,igyál sok vizet,(ásvány viz..szénsavmentes!!!)és reggelire ,ebédre könnyüt fogyasz ehetsz töbször is csak keveset.--> ..este már ne egyél(5-6 után) esetleg egy almát vagy egy joghurtot..és mozogj napi 3-4 orát.énis ezt teszem.eddig 5kilo ment le 3 hét alatt:-) de azért kivánok sok sikert anita...(maya):-)
2010. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólót annyival javítanám ki, hogy elalvás előtt pár órával ne nagyon egyél, ha mégis, nagyon keveset és nagyon könnyű ételt.


Amúgy okosok vagytok. Én 2kor alszok el, ha nem ennék 5 után az felérne egy kisebb koplalással, amit annyira ellenztek.

2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most úgy napi 6-700 kalóriát eszek ezzel le fogok fogyni záros határidőn belül?
2010. jún. 11. 13:47
 8/11 anonim válasza:
6-700 kalóra az nagyon kevés! 1000 kalóriát meg kellene enned, hogy rendesen fogyj! Hiába edzel, tornázól, akár futsz így csak össze fogsz esni! Tested alap energia szükséglete azért legyen meg! Bár ha sokat mozogsz akkor az 1000 is kevés!
2010. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyél max 500 kalóriát. Elég hatásos és szerintem ha nagyon akarsz fogyni, akkor könnyű betartani.
2010. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
AIDS el vagy valami hasonloval Hatranya a hajad is kihullik
2010. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!