Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 kg felesleggel 20% a...

13 kg felesleggel 20% a testzsírom. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

164 cm magas vagyok, 73 kiló. Már fogytam 21-et. :) ha végre lemegy a maradék, bőven a normál értek alatt lesz a testzsírom. Hogy van ez? Nem vagyok izmos, és azt mondják, a csontvázunk súlya nem nagy eltéréseket okozhat. Akkor mégis mi az igazság?

Gyógyszertári pénzbedobós mérlegen mérem magam.


2010. jún. 7. 16:34
 1/8 clint ***** válasza:

Tehát akkor 164 cm-hez a 60 kg a normál súly???

Nemértem a kérdést, de amugy hölgy vagy férfi a kérdező???

2010. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. A normál súlyom 55 és 67 kg között van a BMI szerint, és én az 59- 60-at tűztem ki célul.

Kb úgy saccolom, addigra tűnne el rólam a felesleg.

2010. jún. 7. 16:50
 3/8 A kérdező kommentje:

De mi a problémád a 60 kilóval?

És tulajdonképpen mit nem értesz a kérdésben?

2010. jún. 7. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ekkora túlsúllyal bizony magától is kialakul egy elég komoly alapizomzat (gondolok itt főként a láb izmaira, és kisebb mértékben a hasizomra). Igenis izmos vagy, így látatlanban is ezt mondanám. Csak így tovább!
2010. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 clint ***** válasza:

szia, semmi problémám a 60-al, a kérdésben pedig azt nem értem miért kérded, hogy hogy lehet???

szép dolog 21 kilót ledobni, és 60 kilósan is remekül fogod magad érezni...gratula...

2010. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 clint ***** válasza:
Sztem ez a BMI egy igen nagy hülyeség... Igy átlagban egy 50 kg-os lány pont egy csinos kategória, és egészséges a BMI szerint meg híznia kéne.... Nekem pl fiuként a 70 kg lenne az ideális testsúly, 179 cmhez... 100 kg vagyok de izmos, és eszerint le kéne adnom 30 kgot mert nem vagyok egészséges...
2010. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, a kérdésem arra vonatkozott, hogy hogy lehet még ennyi plusz kilóval is normáilis a testzsírom, mivel ez egy kicsit ellentmondásos :) hát, köszönöm a válaszokat, jól estek! Már most is jól érzem magam, de persze nagyon szeretnék még csinosabb lenni. És az egyik motivációm az, hogy szeretnék jó sokat futni, és ez nem nagyon megy még most sem.
2010. jún. 7. 18:13
 8/8 clint ***** válasza:
Ez nem gond... Általában az ember minél jobban fogy annál fittebb lesz... szedj vitaminokat!!! Igyál zöldteát!!
2010. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!