Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezen kívül kell még egyek ma?

Ezen kívül kell még egyek ma?

Figyelt kérdés

200g törtburgonya , 4 fittnes fekete zsömle , 2 (100g) actimel.

És 2 órát sétáltam.

Ez kb hány kcal?


2018. febr. 11. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Kalória nem sok, viszont sok a szénhidrát, szemét kaját ettél, ami miatt raktározni fog a szervezet. Ezért hízhatsz is. Szénhidrátot is számolj, ha fogyni akarsz. Nekem már mínusz 6 kiló 5 hét alatt. Előtte semmi két hónapig, pedig a kalória rendben volt.
2018. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon kevés, úgyhogy természetesen nem fog raktározni a test, hanem a raktárakból kivesz egy kis zsírt és fehérjét (jó, a fehérjeraktárt inkább izomnak nevezzük és nem igazán raktár, de ott van a fehérje, mit lehet tenni?).


Sokkal tápanyagdúsabban kéne enned. Fehérje, zsír, zöldségek...etc. 1-1 ilyen nap persze még nem gond, de rendszeresen az.

Én tuti ennék pár tojást zöldséggel, a te kedvenc fehérjeforrásaidat nem ismerem.

2018. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Igen, kell ma még enned valami rendes kaját is!

A 4 zsemlét meg 2 Actimmelt "felfoghatjuk" reggelinek.

Akkor ma még kell enned ebédet, leves, főétel, köret, desszert.

Vacsorára meg hideg vagy melegszendvics, zöldségekkel, és desszertnek valamilyen gyümölcs.

Igyál sok vizet, teát, gyümölcslevet, vagy valami folyadékot.

2018. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zöldséget, gyümölcsöt feltétlenül kellene fogyasztanod, mert egy ilyen étrend egyenes út a hiánybetegségekhez és a rossz közérzethez.


A krumplival óvatosan, mert hajlamos azt mondani az ember, hogy "ó, hát ez is csak zöldség", pedig tele van keményítővel, ami cukor összetett formában.


A pékárukkal óvatosan, mert igaz, hogy a fitnes, meg light, stb verziókban kevesebb a cukor, de még így sok ahhoz képest, hogy mennyire nincs benne más.


A fehérjék nélkülözhetetlenek az egészséges élethez, mert kb mindened ebből épül fel, viszont a mai étrendedben nem volt semmi kimondottan fehérjedús.

Írták előttem a főtt tojást, de a sovány húsok, halak,brokkoli, zab, szója,és még sok minden is kiváló forrás.


Személyes tipp:Pékárus reggelik helyett ajánlom a zabkását. Zabpehely, kakaópor ízlés szerint, aszalt/fagyasztott bogyók, leöntve forróvízzel

2018. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

Igen rettenetesen egészségtelen

De próbálok leállni a Bulimiával.... és nagyon nehezen megy

2018. febr. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!