Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megasorb. Vélemény?

Megasorb. Vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már a Megasorb étrendkiegészítő fogyókúrás kapszulát? Ha igen, bevált valakinek? Én most rendeltem belőle, és nagyon kíváncsi vagyok rá.

2018. febr. 11. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy újabb pénzlehúzás semmi más.

Kiváncsiságból felmenten az oldalukra, de már az első mondatnál fogtam a fejem.

Először is megnevezhetné a "szerző" mit is ért zsírtermelő enzim alatt??

A másik érdekes dolog, hogy ez a cucc állítólag növeli a szerotonin szinten (tehát boldogsághormont termel) ami által csökken a zsír?? Nem látom a párhuzamot...

"olyan aktív összetevőket tartalmaz amelyek segítik a súlycsökkenést" de mik ezek az aktív összetevők??


Révuszokban, néhány szakszavat használva leír csupa olyan dolgot amit hallani akarsz te vagy bárki más aki nem tudja megérteni,hogy nincs zsírégető tabletta, nincs csodabogyó és semmi hasonló.


Azt is elhinnéd talán,hogy létezik egy tabletta, amit ha rendszeresen szedsz okosabb leszel mert aktív összetevői serkentik az agyműködést??

Nem hinném...pedig pont akkora marhaság a kettő.

2018. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!