Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az adatok alapján mennyit...

Ezek az adatok alapján mennyit kéne fogynom? Mik a jó női arányok?

Figyelt kérdés

Magasság: 160cm

Súly: 63,6kg

Comb: 60cm

Csípő: 90cm

Derék: 80cm

Mell: 85cm

Fenék: 97cm

16/L



2018. febr. 12. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Passz, alkat kérdése is.


Étrendváltoztatásban gondolkozz, ne fogyókúrákban, ha fogyni akarsz -- szóval olyan étrendre állj át, amit aztán tartani is tudsz. Legyen benne minden tápanyagcsoportból, ne koplaltasd magad. Arra figyelj, hogy ne vigyél be több energiát, mint amennyit elhasználsz.


Plusz valami mozgást találj ki, amit nem unsz meg és szívesen végzel.

2018. febr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlóak voltak a paramétereim, csak derekam vékonyabb volt és szükségét éreztem a fogyásnak.

Mivel te még nagyon fiatal vagy (én 2x annyi+ egy kicsi) fogyózás helyett inkább elhagynám a cukrot, a chipseket, péksütiket és lemennék hetente párszor futni néhány kört.

2018. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs fix "jó női arány", de a hasadról fogynod kéne. Remélhetőleg a következő kilók már azt is érinteni fogják.
2018. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csípőd 97centi, a 90-et nem tudom, hol mérted, de az nem a jó hely.


A derekad nagyon sok, a testmagasságod fele, ami már eü. szempontból káros.

A centik is becsapósak lehetnek, mivel csontok és izom is adhatja őket. Nekem 102centis volt a csípőm alakformálás előtt, de most is az, csak nem oldalt van a zsír, hanem a farizmaim kidolgozottak.

2018. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!