Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma valahogy szobakerult a...

Ma valahogy szobakerult a kajatema itthon (kulon elek mar amugy), es mikor mondtam, hogy megeszek naponta 250 g turot mindenki total ki volt akadva, hogy ez nem normalis, es tok egezsegtelen. Ti mit gondoltok erol?

Figyelt kérdés
Szerintuk nem szabadna napont turot es repat ennem....
2018. febr. 17. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom be, mi lenne vele a gond... Ugyanez vonatkozik a répára.


Még ha tej lenne vagy 2 kiló túró, abba még jobban bele lehet kötni, de 250g túróba... :O

2018. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Közük?
2018. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Otthon egyetemi tanárok vannak, akik orvostudományi egyetemek táplálkozástudományi karán tanítanak és Nobel-díj várományosak ?
2018. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Én nagyon tejtermék-ellenes vagyok, azt megértem. A répán meglepődtem...


Pár link tejtermékek ügyében:


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: Attól még nem kell rátámadni másra, hogy nem normális és tök egészségtelen. S a linkjeidet átfutva úgy tűnik, azok egy rossz szót nem mondanak a túróra. Az utolsó pl. azt mondja, hogy valaki azt mondta, hogy HA rákos lenne, akkor csökkentené a tejtermékek fogyasztását. Ennek mi köze a kérdező esetéhez? A másik kettő a tejről és bizonyos sajtokról ír.
2018. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én annyi répát eszek (kenyér helyettesítő), hogy az országba valahol már biztos van egy névre szóló parcella, ahol csak nekem termesztik a nyuszitápot... de nem dobtam föl a talpam.


Szerintem ha rosszul nem vagy tőle, ők meg nem indokolták, hogy miért gond nekik, hogy mit eszel, akkor tovább kell lépni.

2018. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Anyam hajlamos osszeolvasni a neten mindenfelet, a forras megbizhatosaga mint olyan, neki nem szamit, lehet innen jott neki ez, vagy fogalmam sincs...

En is kezdo vagyok még, de igyekszem tanulni a taplalkozas temaban, hogy legalabb az alapok legyenek meg.. innen is sokat tanultam mar, lattam hasznos linkeket is, stb...

Nem mondanam, hogy elbizonytalanitott, inkabb csak fura volt, vagy nem is tudom. Hat mondom megkerdezem ki mit gondol, tobb szem tobbet lat alapon.


A repa elleni kifogasa, hogy be fogok sargulni :DD

2018. febr. 17. 20:46
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolso, ezen jot mosolyogtam :)))

En a sulis kaveautomataval kapcsolatban szoktam mondani neha, hogy szerintem kb en tartom fenn a ceget, amennyi kavet en onnan megiszok neha :D

2018. febr. 17. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Be fogsz sárgulni??? Miért, a nyuszik sárgák? Akkor mondd, hogy ezért eszed a túrót, hogy attól majd kifehéredj.
2018. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sárgulni :D Ez nem így működik, viszont ha mindent elhisz, akkor most fénnyel él? Mert kvázi semmi nincs, ami valakik szerint nem egészségtelen... Jó, egyes zöldségekbe viszonylag kevesen kötnek bele, de azon nem lehet élni (s bevallom, nem sokat mozgok zerocarber körökben, de az elborultabb bigottjai tuti egészségtelennek tartják az összes növényt. a hagymákról másutt is simán olvasom, hogy egészségtelen, egyesek a paradicsomot állítják be mérgezőnek, pedig nem mindenki autoimmun beteg...etc.).
2018. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!