Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi nekem a normális?...

Mennyi nekem a normális? Hogyan fogyhatnék le mondjuk 56kg-ra?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 60-63kg. Mindig változik, de voltam már rosszabb is.
2010. jún. 8. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
sportolással ;)
2010. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 54-55 kg a tökéletes, legalábbis mikor én 53 voltam a 161 cm-emhez, akkor éreztem magam legjobban. Mondjuk ez alkati kérdés is, ha te izmosabb vagy, akkor több kilóval is nézhetsz ki jól. Szerintem a futás/gyors gyaloglás fogyaszt legjobban.
2010. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
HOvá akarsz te már fogyni? Pont jó
2010. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már 160 cm-hez 63 kiló jó, ráadásul nőnek? 50 lenne kb. a jó, de ezt nem lehet megállapítani, mert mindenkinek más az alakja. Van akinek 42 az ideális, van akinek 56.


Amíg magadat kövérnek látod és ezt külső szemlélő is megerősíti (tehát nem anorexiás vagy) akkor még fogynod kell. 10 kilót simán leadhatsz a nyáron.

2010. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti izmosabb, masszívabb alkat vagyok. Köszönöm a válaszaitokat. Reggelente és este is futok, de nem tom melyik jobb a gyorsabb vagy a lassabb kocogásosabb tempó. Nem esik nehezemre egyik sem de melyik tesz jobbat?
2010. jún. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!