Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok méretek alapján?

Mit gondoltok méretek alapján?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok és 74 kg, 21 éves lány. Sportolok, futni járok, lovagolok, sokszor fizikai munkát is végzek, elég izmos a combom és a kezem sem ilyen virsli vékony, hanem van rajta izom. Bár nem vagyok nádszál, de úgy érzem, hogy mivel izom is több van rajtam, mint a legtöbb körülöttem lévő fiatal lányon, nem vagyok túlsúlyos ezekkel a méretekkel. Viszont volt aki kiakadt rajta, hogy ha ennyi vagyok akkor fogynom kellene, mit gondoltok erről?
2018. febr. 21. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha te jól érzed így magad, akkor ne fogyj. Ahogy olvasom sokat sportolsz, biztos szép alakod lehet. :)

A súly amúgy is csak egy szám, az számít amit a tükör mutat. Pl. én most hatvanöt kiló vagyok a 165 centimhez és ezerszer jobban nézek ki, mint mikor csak 58 voltam, mert sokat izmosodtam azóta, már nem vagyok plötyi, hanem szép tónusos, feszes. Az izom amúgy is nehezebb mint a zsír. :)


Szintén 21/L

2018. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, mennyire lehetsz izmos, de te látod magad. Azt a lehető legnagyobb butaságnak tartom, ha valaki szerint valakinek csak azért kell fogynia, mert sok kiló.

Valamit nyilván mutat a súly, de nagyon trükkösen el tud oszlani, számít a testalkat, az izomtömeg pedig elég tág határok között változik egy nőnél is.


A te számaiddal általában egy még egészséges szálkássághoz képest van felesleg egy nő esetében. Te is írod, hogy nem vavgy nádszál. De... Nem is kell, hogy az legyél. Ha izmos vagy, sok felesleg nincs, amúgysem lehet vonalzóval meghúzni, hogy itt van az ideál, alatta túl vékony, fölötte túl hájas. Van mozgástér és egy kevés jól eloszló felesleggel(?) nincs semmi baj.


A férfiaknál is ez van, az egyik atomszálkás, a másik fedettebb és soha nem is akar eresre leszálkásítani. Nem hájas, de szépen lekeríti a kis arányosan eloszló háj az izmait, nekem speciel ez jön be, az ereseket max. úgy szoborként és anatómiai segédeszközként, no meg aként tekintem, hogy mit lehet elérni egyeseknek. De élőben nem kéne, még az a szint sem, amit naturálban is lehet tartani egész évben.


Nőkön helyből sokkal több az esszenciális zsír, de egy kis plusz is sokkal jobban szokott állni nekik. Már ha nem idiótán híznak, mint én, hogy az első 10 kiló leginkább hasra megy.


Úgyhogy ha tetszel magadnak s nem lötyög rajtad a háj sehol, én nem izgatnám magam. A modern emberek egy része a számok oktalan varázsában él, ez nem egészséges.

2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!