Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, kövér vagyok...

Mit gondoltok, kövér vagyok 155 cm-el és 55 kg-val? 16/L

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 3. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem
2018. márc. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem kövér, de túlsúlyos a súly alapján. Hogy mennyire vagy kövér, azt csak képpel tudjuk megítélni :)
2018. márc. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Hát azért nem ártana visszafognod magad....

55 kg az úgy egy 165 centihez lenne ideális, de akkor is az már egy átlagos/normális/felnőtt testsúlya, egy 165 centis 16 éves inkább 50-52 kilóval normális...

Ehhez képest az 55 kg 155 centihez nyilván sok...


De ne aggódj, ez még nem azt jelenti, hogy kövér vagy, csak nem ártana odafigyelned arra, hogy mit, mennyit és mikor eszel, meg hogy mennyit sportolsz....!


Továbbá nézd meg a felmenőidet, hogy milyen testalkatúak! Ha ducik, akkor különösen érdmes odafigyelned, hogy ne halmozd a kilóidat, mert te is hajlamos vagy meghízni. Ha meg nem ducik, akkor lehet ez nálad az, hogy elhagyod magad plusz még a hormonok is játszanak veled ebben a korban...

2018. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Igen, túlsúlyos vagy.
2018. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Imádom amikor tini lányok bekommentelnek teljesen normális súllyal hogy ők kövérek. Nézz körül a világban, sokkal súlyosabb lányok is vannak mint Te, akár az osztályodban is. Akkor meg minek sír a szád? Anorexia tagozat :P
2018. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hülye vagy nem kövér!
2018. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!