Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm 54 kg - mit gondoltok?...

165 cm 54 kg - mit gondoltok? Szerintetek ez milyen arány?

Figyelt kérdés
16/L

2016. jún. 4. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sovány, 5 kg-t tömegnövelni, tehát zsír és izmot felszedni.
2016. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a kanapén fekszel akkor tökéletes. Ilyen adatokkal néztem ki és éreztem magam a legjobban.
2016. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 165 cm vagyok, eddig folyamatosan 50kg voltam, egy ideje lementem 47-48kg-ra ami furcsa is és tartom is.

Vékony vagyok de annyira mégsem csont...legalábbis szerintem.

De sokan megjegyzik hogy fel kéne szednem pár kilot viszont én jól érzem magam így.

De szerintem te is jó vagy 54kg-mal. Pont jó, hidd el. :)


23L

2016. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
59 kg lenne az ideális normál testzsírszázalék mellett. Ez még éppen elmegy...
2016. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként sokkal többnek nézek ki 54 kg-nál.
2016. jún. 5. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen korú lány vagyok, éppen ilyen magasságal. Most 50-51 kiló között vagyok, sportos testalkattal. Voltam 45-46 kg is, az kevés volt. Mióta súlyzós edzésre járok, jobban figyelek a kaja mennyiségére, minőségére azóta vagyok ebben a súlyban, sokkal jobb erőben és izomzatban is fejlődtem. Van olyan ismerősöm, aki kb. ilyen súlyú, de a testzsírszázaléka majdnem kétszerese az enyémnek, így kinézetben is van külömbség. A súlyod a számok alapján jó, még többel is normál kategória, a kérdés az, hogy mennyire érzed magad fittnek, sportosnak, izmosnak. Ha nem vagy elégedett, figyelj az ételeid összetételére, minőségére és járj edzeni. Így lehet hogy föl is jöhet néhány kiló, de esztétikailag javulni fogsz, az erőről, állóképességről nem is beszélve. :)
2016. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vera, a testzsírszázalék egy dolog, de nem tudjuk az izomtömegét... 165/59 mellett még elég hájas lehet valaki, ha nem izmos (nem "kövér", de ronda úszógumi meg ilyenek).
2016. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ha nem izmos, akkor zsíros. Akkor magasabb a testzsírszázalék... Ugyanezt mondtam én is.
2016. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!