Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai 14-17 éves lányok...

A mai 14-17 éves lányok többsége miért soványságmániás? Észrevettétek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az ismerőseim körében is, hogy 42-50 kilós lánykák panaszkodnak, hogy ilyen-olyan kövérek...


Én idősebb vagyok már, de nekem ez fura, mert nekem ennyi idősen eszembe sem jutott a súlyom még (én is 48kg körül voltam).


Lányok ti tényleg ennyire soványságmániások lettetek?


160 cm-hez 42-45 kg?

170 cm-hez 50 kg az "ideál súlyotok"?


2010. jún. 9. 17:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
tévé, média, celebek, modellek...
2010. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Én sosem fogyóztam, mégis max 51 kg. vagyok, ez nem mánia.
2010. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%
17:59 de nem is jössz ide sírni, hogy kövér vagy és azonnal le akarsz fogyni 10 kg-t, de sportolás nélkül ám...
2010. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Igen sajnos észre vettem én is..Nem is a média...vagyis arra értem ezt h egy lány nem konkrétan a médiából szedi h ő most kövér és le kell fogynia...hanem pl az ő barátai a média által tesznek neki egy megjegyzést h húúú de kövér vagy..És ennyi elég sajnos nekük..Én is mig fiatal voltam azt hittem mindig h az vagyok..csupán egyetlen egy fiú megjegyzése miatt....és most ha vissza nézema képeket, akkor tökéletes volt az alakom...de akkor nem éreztem jól magam..DE persze ennek ellenére soha nem fogtam neki kemény fogyónak..sőt gyenge fogyónak sem:))) A magam módján megvoltam a testemmel.
2010. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak ez a baj. Nem veszik észre,hogy már nem is néznek ki jól,mert szinte hurkapálcikák,és tök egyformák..Egyszerűen ma már alig látsz olyan fiatal lányt aki egyedi lenne..Mindenkinek ugyanolyan haja van,ugyanolyan ruhákba jár,és nincs önálló gondolataik..

Régen tényleg nem foglalkoztunk a súlyunkkal,és sokan elégedettek voltak.

2010. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
az egy dolog, hogy nem néznek ki jól, de egy életre tönkre tudják vágni az egészségüket
2010. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
52%
Én most 24 éves vagyok!16 évesen 64 kg voltam (40ről híztam fel).Nagyon sok fiú csesztetett miatta, és a végén 45 kilósan is csak fogyni akartam, mert kövérnek éreztem magam!:(Szerintem ez a nem normális világ üzenet a fiatal lányoknak, hogy legyél minél vékonyabb, mert amúgy sz.rt se érsz!:(Most 58-59 körül mozgok, mert terhesség alatt és után sokat híztam.Most már ezzel is elégedett vagyok, büszke vagyok a leadott 18 kilóra, de soha többé nem szeretnék 54 kg alá menni.:)
2010. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

én udoritonak tartom a mai fiatalokat akik ilyenek. ezeneke tuti h nem leszeke, de még megértő pérja sem az tuti!!!!

8most lehet le szolni, de sztem akk is undorito amit művelnek!!!)

2010. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:

Igen sajnos ez mánia, nállam is, de mondjuk azért én nem vagyok egy gebe alkat. Ahogy elöttem is mondták hogy ha a tévében nem sovány lányokat mutogatnának hanem normális ideális testsúlyúakat akkor nem lenne ennyi anorexiás bulimiás....Teljesen meghülyítik a fiatalokat ezzel hogy azt éreztetik hogy az a normális, a szép, az ideális.

Pedig hiába tudom h ez nem így van, engem is zavar az hogy nem vagyok olyan...

2010. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
*üzenete, bocsi:$
2010. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!