Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki egy hatékony...

Izuka27 kérdése:

Ajánlana valaki egy hatékony zsírégető tablettát, vagy bármi mást csak hatásos legyen?

Figyelt kérdés
Rengeteg rajtam a súlyfelesleg és semmilyen diéta amit eddig próbáltam nem jött be. Szlovákiábam élek olyat keresek ami itt is kapható. Az utálkozó emberek akik csak sértegetni akarnak azért mert nem tudok lefogyni máshogy kérem ne írjanak!

2018. márc. 10. 23:05
1 2
 1/17 Zoli780806 ***** válasza:
72%
nincs hatékony, de legális zsírégető tabletta
2018. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2018. márc. 11. 00:15
 3/17 anonim ***** válasza:

Rajtam is sok a súlyfelesleg. Én nem utálkozni fogok most, segiteni szeretnék.

Azzal, hogy normális kaját eszem, kalóriát számolok és naponta 5x étkezem olyan adagokban, ami a fele annak, amit eddig ettem, hozta azt az eredményt, hogy 9 kiló tűnt el rólam a semmibe csak a kaja miatt. És az edzést csak hétfőn fogom elkezdeni. Mindez 3 hónap alatt egyébként.

Ezt azért írom, mert magamra ismertem a kérdés alapján. Én is inkább ilyen eszközökhöz nyúltam ahelyett, hogy tudatosan csökkentettem volna az adagokon és csipsz, csoki, Meki helyett minőségi kaját kezdtem volna fogyasztani. Ehhez semmi másra nincs szükség, csak kitartásra, önuralomra. Nincs az a kapszula, tea, vagy bármi, ami tartós és lényeges eredményt hozhat. Hozzáteszem azt is, hogy mi, akiknek nagy súlyfeleslegünk van, hamarabb veszítünk kilókat, mint azok, akiken van 6 kiló plusz például. Tök komolyan mondom. Ide nem diéta kell (90 napos és társai), hanem normális étel és tudatos táplálkozás. Biztos vagyok benne, hogy még tudod csinálni, ha igazán akarod!

2018. márc. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nem sértegetni akarlak, fura is lenne a 125 kilómmal. De nagyon vigyázz ezekkel. Én egyszer vettem (ez még régebben volt, akkor nem voltam ennyire kövér) Adipexet, és olyan rosszul lettem tőle, hogy egyenesen halálfélelmem volt. Ültem nyugodtan és hirtelen olyan gyorsan elkezdett dobogni a szívem, mintha gyorsan futottam volna előtte vagy ilyesmi.
2018. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem létezik ilyen szer . Diétázni kell és sportolni. Renegeteg súlyfelesleggel ez akár tempós séta is lehet .

Ezekkel a zsírégető kamukkal az a baj,hogy kidobsz egy csomó pénzt a semmire,amit kajára is költhetnél , nem fog használni,maximum megfosat,de akkor még jól jártál mert legalább rosszul nem lettél tőle mint az előző válaszoló .

2018. márc. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Korpatabletta! Gyakorlatilag csak növényi rost.

Három módon segít.

1. Evés előtt eszel pár szemet, iszol rá vizet. Sokkal kevesebb étel fér a gyomrodba.

2. Mikor két étkezés között kopog a szemed az éhségtől: 4-5 szem, langyos vízzel vagy teával. Lesz valami a gyonrodban, nem leszel éhes.

3. "Gyorsítja az anyagcserét": segít a bélmozgásban, rendszeres lesz a reggeli nagydolog. Diéta alatt sokaknak lesz szorulása: ezt is megakadályozza.


Mellette normálisan kell enni. Sok zöldség, sovány húsok, meg a szokásos.


Én is azt mondtam, hogy nem tudok lefogyni, hormonok, genetika... Aztán letöltöttem a Kalóriabázist a mobilomra. Beírtam pár napig, hogy mit eszek. Az utolsó falatig, mindent! Atyaég! 😫 Egy kis falat itt, egy kis falat ott, 500 kcal naponta csak az a sok kávé, amit megittam. Mellette egy-egy étkezésre nem ettem többet az átlagnál.

Helyből lecsökkentettem a napi kávét 3-ra, és igyekszem fokozatosan csökkenteni.

Most a mozgásom sajnos annyi, hogy sétálok a babával. Viszont babakocsi helyett hordozókendőben viszem.

Így simán tudok fogyni heti 1 kilót, de még csak az elején járok. Tudom, hogy később lesznek holtpontok is, és lassulni is fog a fogyásom. De most jó úgy mérlegre állni, hogy 7 kilóval kevesebbet mutat. 😄

2018. márc. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

NINCS ZSÍRÉGETŐ TABLETTA!!

Jó lenne ha ezt megtanulnátok már. Vagy mégis hogy képzeled ezt el? Beveszed a tablettát és már fogysz is? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Kár ilyenekre áldozni, csak pénzkidobás. Kalória deficittől fogsz fogyni (kivéve ha nem vagy beteg.) Először is vizsgáltasd ki magad, hogy nincs-e valamilyen betegséged, ami miatt nem fogysz. Ha nincs, akkor sajna rossz hírem van: vmit nagyon rosszul csináltál eddig, hogy nem tudtál lefogyni. Tuti rosszul étkezel. Írd le, miket eszel egy nap általában. Sportolsz vmit? Mert az sem ártana. Ha kalória deficitben vagy, fogynod kell.

2018. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen. A lusta emberek, akik mindent egy tabletta bekapásával akarnak megoldani, mindig kövérnek maradnak. Aki nem fogja fel, hogy jól kinézni kemény meló, az így járt. :) Nem utálkozom, ez az igazság!
2018. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Őőő már elnézést,de létezik zsírégető tabletta!

Minden nevesebb táplálékkiegészítő cégnél lehet venni,egész szép a kínálat. Be kell venni,el kell menni edzeni ,normális kaja és pikk-pakk beindul a zsírégetés.

A fitness modellek is szedik ezerrel a zsírégetőket,az nagyon sokat segít nekik a versenyforma elérésében,sőt talán a tabletta nélkül nem is menne.

Én már csak tudom, két éven át mindennap jártam kondiba,tartottam diétát,igaz jó alakom volt,de nem olyan mint az ilyen fitnesz csajoknak.Panaszkodtam ott a személyi edzőknek és akkor mondták,hogy rengeteg zsírégető tablettát kellene szednem,mert mit gondolok mitől olyan jó azoknak a csajoknak a forma? Na elkezdtem szedni és burtálisan megdobta az eredményeim,beindult a zsírvesztés.

Szóval igenis létezik, a lényeg,hogy szedd rendszeresen és mindig sportolj mellé.

2018. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne ide gyere trollkodni kérlek. Nincs zsírégető tabletta. Edzéstől és kalória deficittől fogsz fogyni, nem a tablettától.
2018. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!