Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm és 68 kg vagyok. Le...

175 cm és 68 kg vagyok. Le szeretnék fogyni, kitaláltam egy diétát. Szerintetek sikerülhet vele? (többi lent⬇️)

Figyelt kérdés
Szóval annyira nem vagyok kövér, még csak túlsúlyosnak sem mondanám magam, de vékony akarok lenni. Most épp beteg vagyok (hasmenés, hányás), tehát meg van a diéta kezdőpontja. Ilyenkor mindig összeszűkül a gyomrom, így könnyebb lesz elkezdeni. Napi 3,4-szer szeretnék enni. Úgy gondoltam, hogy csak almát és tojásfehérjét eszem 4-5 napig és csak csapvizet iszom. Ez után folyamatosan bővíteném az étrendem, csak azt szeretném, hogy jól összeszűküljön a gyomrom. Kb. 2-3 hónapot szánok az egészre és 55 kg-ra szeretnék fogyni. 16 éves vagyok. Sikerülhet?

2018. márc. 13. 11:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Természetesen sportolok most is és keményebben szeretném folytatni. Futok heti 3x, jógázom szintén 3x és kondizom heti 2x. Otthon szoktam nyújtani és intenzív, de gyors mozdulatsorokat csinálni, amikor kedvem van hozzá.
2018. márc. 13. 11:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak almával és tojással sportolás közben össze fogsz esni. Semmi értelme, csak ártasz magadnak. Inkább egyél változatosan egészséges kajákat.
2018. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sikerülthet, így kezdődik az anorexia :D
2018. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez csak pár napig csinálnám, hogy összeszűküljön a gyomrom. Az edzést és a napi kalória bevitelt arányosan szeretném megoldani. (Több kaja, több edzés)
2018. márc. 13. 11:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ egyébként.
2018. márc. 13. 11:42
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Próba-szerencse.Ha működik, ajánlhatod másnak is. Amúgy én nem értek a diétákhoz.
2018. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De minek akarod, hogy összeszűköljön a gyomrod? Utána elkezdesz normálisan enni és kitágul. Semmi értelme, csak magadat szívatod.
2018. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Totál tönkrevágod magad.

Ez az egy sikerülhet, csak kitartás kérdése.

Remélem, vannak szüleid, akik odafigyelnek rád és még idejében észhez térítenek!

2018. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
55kg nagyon kevés,én 161cm vagyok 50 kilóval és sokan mondják hogy hízhatnék pár kilót.
2018. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez koplalás.

Egyél normálisan, változatosan, mindenfélét. Csak figyelj oda, hogy ne csináld azt, amit esetleg eddig gond volt, pl. túl nagy adagok, túl sok nasi, túl sok cukros ital.

Egyébként 55 kiló nagyon kevés a magasságodhoz. Én is ilyen magas vagyok és 60 kiló, rám is a legtöbb ember azt mondja, hogy nagyon vékony vagyok, sokak szerint meg már sovány is. 55 kg-val totál betegnek néznék ki.

2018. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!