Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kb. 8 éve megszabadultam 20 kg-tól. Szépen tartottam a súlyom, nem volt probléma. Aztán tavaly szeptemberben eléggé összejöttek a dolgok és depressziós lettem. Nem dolgoztam, szinte csak feküdtem egész nap és igen zabáltam. Szó szerint. Fel is jött 15 kg. Aztán februárban elkezdtem dolgozni és nekiálltam diétázni. Gondoltam, hogy az előző lusta, semmittevős életmód után, mozgással és étkezés odafigyeléssel elindul a fogyás. Viszont itt vagyok március közepén és másfél hónap után 1 kg-ot se mozdult a mérleg.

Lehet még fejben is oda kéne tennem magam? Mert a kedvem mèg mindig nem 100%-os.

Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. márc. 14. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a kedvtől függ, de persze kihathat rá. Úgy tűnik, túl sokat eszel az aktivitásodhoz képest a fogyáshoz. Ezt nem nehéz elérni ám, főleg, ha valaki szeret enni és kalóriadús, de ahhoz képest nem elég laktató ételei vannak (vagy laktatóak, de az adott ember jóllakottan is tovább eszik. nem tudom, mi neked az odafigyelés, az ételek megválasztása vajmi kevés, bár rengeteget segíthet, a mennyiség is sokat számít, ugye).

Nem tudom, mit és mennyit eszel, ilyenkor szokott jönni az a fázis, hogy az ember számol, bár ha van jobb ötletet, próbáld ki azt, én se szeretek számolni (ráadásul nekem nem segít, csak kíváncsi vagyok, mi merre).

2018. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Idővel lassul az anyagcsere, és a fogyás is egyre nehezebb. Először a kaját kéne rendbe tenni (mit, mikor, mennyit, hányszor eszel), és a sportot is beiktatni, főleg, ha ülős munkahelyed van.
2018. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!