Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát tartalmaz egy...

Mennyi kalóriát tartalmaz egy tejes kifli?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy tápanyagtáblázatot ha már úgyis számolsz.
2010. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de hasznos tápanyagból semennyit nem tartalmaz.
2010. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy hízlal?
2010. jún. 10. 11:38
 4/7 timido ***** válasza:

minden hízlal amit megeszel, de reggelire egy bőven belefér.

én is fogyózok, de minden nap megeszek egy vizes kiflit reggelire. a szénhidrát az mégis csak fontos, és igyekszem mindent bevinni a szervezetembe. ( viszont kenyeret soha nem eszek! )

már 18 kilót fogytam, szóval nyugodtan megehetsz napi egyet. vagy ha úgy jön ki a kalóriád, akkor kettőt is. én napi 1200 kalórián élek, és a kifli csak kb. 150. a főtt kajám kitesz 500 at, aztán alma, tojás.. még csokit is eszek minden nap.

2010. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, hízlal. Mint az össes gabonaféle, ráadásul fehérkenyér. A tejes kifli ráadásul tápanyag szempontjából ki van herélve, így csak szinte tiszta kalória. bármilyen pékáru amit össze tudsz nyomni az ujjaddal, fel van fújva, nincs benne túl sok valódi alapanyag.


Egyél rozskenyeret meg barnarízst, az kevésbé hízlal. A gabonaféléket nem szabad teljesen elhagyni, mert egy csomó hasznos vitamin van bennük, amitől szép lesz a haj, a bőr, a köröm.

2010. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

1 db kifli 130 Kcal

1 dl tej: 1,5 %-os: 46 Kcal

2,8%-os: 58 Kcal.

Vagyis két kifli meg 3 dl 1,5%-os tej (egy jó csésze): 400 Kcal.

2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!