Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek mennyi idon...

Szerintetek ennek mennyi idon belul lesz meg a hatasa?

Figyelt kérdés
174cm/76kgs 21 éves lány vagyok. Orvosi lexikonos oldallal kiszamoltam, hogyha heti 1kg szeretnek fogyni akkor 1300 kcal korul kell ennem. Ez tartom, bar neha max. 1500ig felmegyek, de emellett heti 4-5x sportolok (van hogy egy nap többször, mert bicikli mert biciklivel jarok suliba) általában 50-60 perc futás. 10-12 kg-tól szeretnék megszabadulni. jaj és este igyekszem mar csak sonkat,turot,joghurtot, es zoldseget enni.
2010. jún. 10. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz eredménye 1-2 hét után.

De... arra gondoltál, mi lesz, ha eléred a kívánt súlyt? Mert ha most 1300 kalóriát eszel, és ezt megemeled rendszeres 1500-ra, már attól is hízni fogsz, holott most 2000-rel tartanád a súlyod. Persze nem azt mondom, hogy tartsd a súlyod, hanem hogy nagyon kevés az 1300 kalória, túl sok a heti 1 kg (a súlyodhoz képest), fél kg elég lenne, és akkor talán nem híznád vissza azonnal.

2010. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Te jársz suliba?

Nem látszik.

2010. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Szerintem működik. Az egy óra futás nem kevés, 6 km/órával egy óra alatt, 70 kilósan 777 Kcal-t jelent.

Heti 4-5 óra futás és rendszeres biciklizés mellett 1500- Kcal-ás étrenddel biztos, hogy fogyni fogsz. Ne is erőltesd jobban a koplalást, az már az izmaid rovására menne.

Kitartás, és sikerülni fog!

2010. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!