Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megjelentek a bőrőmön azok a...

Megjelentek a bőrőmön azok a "csikok", tornával eltűnnének vagy az sem segit már?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 11:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És ha eltűnnének akkor konkrétan milyen gyakorlattal?

Amúgy a lábamról és a combomról van szó....

24/L

2010. jún. 10. 11:53
 2/14 anonim ***** válasza:
a striákat megelőzni lehet, eltüntetni nem
2010. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A hízási-terhességi csíkok attól vannak hogy a szövet nem bírja a gyors nyúlást és elszakad. Nem tudod öszeforrasztani, esetleg csakelhalványítani. Váltott vizes zuhany, bőrradír, napoztatás...
2010. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 timido ***** válasza:

azok striák. nagyon nehezen tünnek el. sokat igyál, maszírozd ott bőrradírral. napozzál. inkább csak halványítani lehet.

de vannak krémek is, amelyek kifejezetten ilyen striák eltüntetését segítik. a DM-ben vagy rossmannban találsz ilyeneket.

nekem is vannak, mert amikor elhiztam ( 77 kg ) akkor kijött a fenekemen, és a combomon. most 59 vagyok, de még mindig látszódnak egy kicsit. :( én is napozok, és akkor halványodnak.

2010. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem azok, ha már ott vannak, nem nagyon fognak eltűnni, max. halványodnak, vékonyodnak az idő múlásával. A torna szerintem inkább a megelőzésre jó - ha feszesednek az izmaid, a bőrödet is ,,magukkal húzzák", illetve nem hízol, ami a fő oka az ilyen csíkok keletkezésének. Nem tudom, mennyire hatékonyak az ilyen szerek, de a mostani Avon újságban láttam egy erre való krémet.
2010. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát krémet nem is mertem kérdezni, hogy ne bombázzanak aztán a "fogyni mozgás nélküli" dumájukkal egyesek:)))

Ok...hát köszönöm a válaszokat...kár hogy nincs valami hatásos..

2010. jún. 10. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, a striákról van szó. Nem tűnnek el tornával sem, sajnos. Elvileg vannak rá krémek, amik nem sokat érnek.


Én itt olvastam egy válaszban, hogy valaki az ultrahangos masszázsra esküszik, állítólag sokat segített neki. Ennek apropóján megvettem ezt:

[link]

Mivel csak két napja használom, nem mondhatok még véleményt. De reménykedem. Egy hónap múlva már nyilatkozhatok a tapasztalatokról, már ha érdekel.

2010. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az 12:01-es vagyok:

Ja és ha az én striáimon ez segíteni fog, akkor bárkién... a hasam kegyetlenül tele van, már kifehéredtek, nem vörösek, de akkor is csúnyák. És nekem az egész testem tele van, mert korábban iszonyat el voltam hízva.

Szóval, ha az enyéimen segíteni fog, akkor biztos csodát ér a kütyü.

2010. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked akkor!!!
2010. jún. 10. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:
engem erdekel
2010. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!