Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megjelentek a bőrőmön azok a...

Megjelentek a bőrőmön azok a "csikok", tornával eltűnnének vagy az sem segit már?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A stria nem fog eltunni :(:( Nekem tiszta csik a seggem :(Ez van sajna meg rubint rekanak is megmaradtak a striak..De ha sportolsz es olyan izmos feszes vagy mint r.r..akkor az a stria senkit sem fog erdekelni..sokkal rosszzabb ha valaki narancs boros de azt legalabb ellehet tuntetni..ha izmot epitessz :):):)
2010. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem csak a melleimen van :/

nagyon halvány csikok. kár hogy nem lehet eltűntetni őket

2010. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok úgy 5 napnyi használat után:

Már a második napon észrevettem, hogy puhább tapintású a bőr azokon a területeken, ahol kezelem (főleg a hasam alsó felén, ahol sokat használtam). A nagy striákon még nem láttam változást, de 5 nap után már ez is valami, úgy gondolom.

Plusz pozitívum, hogy használtam arcmaszírozásra is (enyhébb fokozaton ott is lehet, meg lényegében mindenhol), és egy kialakulni akaró pattanás elmúlt, úgy általában is szebbé tette az arcbőrömet, egyenletesebb a színe.

Ezt ígéri is: fehéríti a bőrt, azzal, hogy a vérkeringést beindítja a kezelt helyeken.

Féltem, hogy majd kellemetlen lesz használni, de szinte nem is érezni, csak néha egy kis bizsergést, az is kellemes.

Szóval eddig nem tűnik kamunak a készülék. :)

2010. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia utolsóóó!!!

Na hogy vált be, az 5 nap után is???!!

Kamu vagy sem?

2010. júl. 22. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!