Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb utolso 5kg van rajtam....

Kb utolso 5kg van rajtam. Milen lenne ha igy dobna le: Reggeli: muzli rizstejjel, lekvar (olyan muzli amiben zab meg aszalt gyumik vannak Tizorai: gyumolcsturmix Ebed: zoldsegtal Uzsi: turmix Vacsi:? Vega vok, tejtermek nagyivben kerulom

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt gyümölcsben, lekvárban mind sok a cukor. Aztán a gyümölcsturmixban is. Nyilván a kalóriatartalma a lényeg, de én a napi 1 zöldség helyett minimum 2-t raknék, és ha már fogyókúra, akkor kevesebb cukrot (inkább quinoa, barnarizs meg társai)
2018. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Az oké, hogy vega vagy, de a vegák is esznek fehérjét, mert kell nekik. Te miért nem?
2018. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor egyél tojást legalább, vagy szóját és lencsét.. b12 , vas és fehérje is kell. bár gndolom ha az alapok nincsenek meg milyen lehet az fogyókúra.
2018. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggelire inkább ezek közül válogass:

Fehérjeturmix (van finom vegán is)

Chia puding (neten keress rá, a chia fehérjetartalma az egyik legjobb a magvak közül)

Mogyorókrém (100% mogyorókrém és nem nutella :D) kenyérre/toaston vagy puffasztott rizsen


Jók a gyümölcsök amúgy, mert egészségesek, viszont sok bennük a cukor, fogyáshoz pedig egy szénhidrátban nem dús étrendet kellene követni.


Amúgy lencsében, babban, borsóban, quinoában mind nagyon jók a fehérjearányok. Igaz, nem írtad, miből áll a zöldségtálad, de ha salátából, attól nem fogsz jól lakni.

2018. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az még OK, hogy cukor cukor hátán, neked ez biztos jó, ha csinálod, de zsír és fehérje is nagyon kell, igazából azok esszenciálisak, míg a cukor nem.

Tojás? Növényi fehérjeforrások? OK, hogy jóformán mindenben van fehérje, de a te ételeidben igen kevés, annál több kell. Bár ha a zöldségtál 1 kg zöldborsót is tartalmaz vagy valami efféle, akkor nem szóltam.

2018. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ennél változatosabban kéne kajálni,akkor is ha vega vagy . Ez gyakorlatilag csak szénhidrát .
2018. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!