Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok szerintetek?

Ezzel fogyhatok szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma ettem reggelire két puffasztott rizst , tízóraira egy almát, ebédre egy kisebb adag rizst és sertésmájat (háromnegyed tányérnyi max.) és most uzsonnára még három puffasztott rizst és egy zsemlét paradicsommal( margarin nélkül) szerintetek?
2010. jún. 10. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem vacsorázz, egyél többet reggelire...egyél gyümölcsöt vagy zöldséget többet és sportolj ;)
2010. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy hogy van ez igazából, de én is próbálkoztam már a pufirizzsel, de nekem semmit se csinált így nuku edzés mellett. : S

Most inkább átváltottam korpáskenyérre, finomabb is vele minden, meg még egészségesebb is.(úgy tudom)

Bár egyik bnőm úgy fogyott 1,5-2 év alatt 9-10 kilót, hogy csak visszábbfogta a kajolást, pl este már nem evett nehéz kaját meg ilyesmik, és pedig mindent megevett A-Z-ig. Péksütemények, stb... pedig nem volt kövér. =)

Szal ő se sportolt semmit(csak a sulis tesiórák) és mégis meglett az eredménye, csak az a baj az ilyennel, hogy nem túl gyorsan jön meg az eredmény. : S

Én most naponta futok, a kaját csökkentettem, zöld teázok-bár a napi 2-2,5 L nagyon nincs meg, de már 1-2 kiló lement, pedig még alig egy hete, hogy elkezdtem. =)

16/L

2010. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
énis 16 éves lány vagyok:) rám köbö 10 kiló jött fel ami nem tetszik , bár sokak szerint ígysem vagyok kövér, mert kilátszanak a bordáim..próbáltam már oda hízni, deminden fenékre lábra meg csípőre/derékra ment..:S most csak ezt akarom leadni, nem akarom elsietni csak tartósan akarok fogyni:) mert étkezési zavarok miatt jött fel rám ennyi:(
2010. jún. 10. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

na ácsi, ha kilógnak a bordáid, nem lehet rajtad felesleg


képet és paramétereket kérünk!

2010. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hidd el, tényleg van csak nem a bordámra megy! képem nincs paramétereim: 67 cm derék comb :54-55 csípő 88
2010. jún. 10. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
magasság, kg?
2010. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
172 cm 58 kg
2010. jún. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!