Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

reggeli ettem 1 Balaton szeletet és 1 párizsis szendvicset.

aztán 1 chips és két banán és 6 szem eper.

15/L


2010. jún. 10. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Chips??? Fogyókúrához? Mi az, hogy l chips? Egy zacskó? Egyetlen egy szelet? Nem fér össze a fogyókúrával és nagyon egészségtelen.
2010. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
keveset ettél és az is szar volt...legalább vacsorára egyél egy szelet legalább 150 g sült húst 150 g rizset és salátát 2 paradicsom, 1 hagyma, 1 fél kígyóuborka + joghurtos fokhagymás öntet... tűnés enni!
2010. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de már 6 óra elmúlt és nem vagyok 1 soványság!!
2010. jún. 10. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:

ki a szart érdekel, hogy elmúlt 6??? ez is egy ökörség... nyomás kajálni...utána meg menj el fél órára sétálni



a holnapi napot meg kezd úgy, hogy eszel egy kis müzlit/zabpelyhet tejjel vagy joghurttal és egy banánt

tízóraira banánt és joghurtot

rendesen ebédelsz

uzsonnára mehet az eper némi túróval

vacsira, amit mára írtam


tesiórán csináld rendesen a gyakorlatokat (van még egyáltalán suli???)


délután meg uzsonna után egy órával húzz futócipőt és irány futni: [link] ...vagy bringázni min fél óra



ha meg nem akarsz 2 hónapon belül itt rinyálni, hogy randa a bőröd és a hajad....6 hónap múlva panaszkodni, hogy romlanak a fogaid és hullik a hajad...10 év múlva meg itt panaszkodni, hogy meddő vagy és nem tudsz teherbe esni, akkor fogd végre fel, hogy 15 évesen TILOS KOPLALNI!!!

2010. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

am tesiórán már nem tornázunk nem is öltözünk át.

most megyek 1 órát biciklizni és megígérem h eszek!!!!

2010. jún. 10. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csak keveset, de rohadt egészségtelenül ettél. Keveset, kevés tápanyagtartalommal. Ha ilyen étkezési szokásokkal bármi fogyást el is tudsz érni, akkor is maximum izmot fog bontani a szervezeted, a vitaminhiányról nem is beszélve. És akkor ott fogsz egy kicsi zsírréteggel, izmok nélkül. Szép látvány lesz. Kezdj el mozogni, és ügyelj a szénhidrátbevitelre, ( valamennyi mindenképp szükséges, hiszen a szervezeted ebből nyer energiát), az imzok megfelelő fehérje utánpótlására, (zsírmentes húsok, tojás, ilyenek), és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.
2010. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nem az számít, hogy sok-e vagy kevés, hanem, hogy MI. Bővebben: hiába fogsz fogyókúrázni, ha a napi menüd nagyjából csipsz és csoki. Mert ezzel sajna nem lehet lefogyni. És tök mindegy, hogy hat óra után eszel-e, vagy sem, ha egész nap jóformán semmilyen tápanyagot nem vittél a szervezetedbe(kiv. gyümi, csak az meg önmagában kevés). Én is ezt a 6 után nem eszek fogyókúrát csinálom immár 1 éve, de nem így, ha nem így: NORMÁLIS reggeli(joghurt, pék cuccok, tej, szalámi, de jóllakásig), NORMÁLIS ebéd(bármi, akár még zsíros is(csak az számít, hogy ne szedj magadnak olyan eszeveszett őrült adagot), aztán öt órakkor gyümölcs, és utána semmi. Eredmény: több mint 13 kilót fogytam egy év alatt, és habár ez talán nem tűnik soknak, de szerintem ami fontos, hogy mostmár annyira ráállt a szervezetem erre az időrendi evésre, hogy máskor nem is kívánom a kaját(persze az első két hétbe 8 óra körül majd éhen haltam), így tudom is tartani jelenlegi kilómat. Mondjuk mostmár nem fogyok olyan látványosan, sőt van, hogy egy hónapba egy dekát se fogyok, de ami fontos, hogy hízni se hízok. Nagyon ajánlom, mert így a szervezeted is megkap minden fontos tápanyagot(nem úgy, mint a koplalásosnál), és még fogysz is. Tiszta haszon. Egy jó tanács: ha elkezde, és eleinte még dög éhes leszel, akkor is próbálj meg ellenállni, mert úgy mindig kívánni fogod. Na add fel a terveid, sok sikert kívánok neked.
2010. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"most megyek 1 órát biciklizni és megígérem h eszek!!!!" helyes...és tényleg ne koplalj és vacsizz ma nyugodtan és rendeset


azt mondjuk szomorúnak tartom, hogy tesitek nincs :?S

2010. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyél már rendesen!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úristen, persze, hogy nem ettél sokat! Ez nagyon kevés, a rendes fogyáshoz elengedhetetlen az egészséges táplálkozás. Ne éhezdesd magad! :(

Vigyázz magadra! :)

2010. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!