Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

nyáron szeretnék leadni pár kilót kb 5-10-et.

szerintetek jó a kaja alapjának a rizs?

pl. reggeli: pár szelet puffasztott rizs

ebéd: instant rizs(a zacskós ami 10 perc alatt kész), mellé vaalmilyen halas dolog és saláta(pl. görög)

vacsora: joghurt puffasztott rizzsel vagy kiflivel

amúgy srác vagyok 16 éves 185 cm és 85kg.

ja és nasinak a túró rudi felejtős?


2010. jún. 10. 19:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja és a mozgásról annyit említenék, hogy heti 2-3x 2,5 órát töltök konditeremben és heti 2-3 fociedzésem van
2010. jún. 10. 20:01
 2/17 anonim ***** válasza:

A rizsben sok a szénhidrát! Vacsira ne egyél, és zöldséget is egyél, és úgy oké lesz.

Sportolj is mellé.

A túró rudi 1x-1x de sokkal jobb, ha te készítessz túrókrémet, joghurttal krémesíted a túrót, teszel bele fahéjat, vaniliaaromát, édesítőt,citromhéjat (ízlés szerint) gyümölcsöt is tehetsz bele. Estére mehet vacsinak, vagy desszertnek.

2010. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jaj most olvastam, hogy edzel, ez szupi!

Még annyit tennék hozzá, hogy szerintem rizsbe tegyél zöldségeket, és így kevesebb rizst eszel, csökkented a szénhidrát tartalmát a köretednek. És több rostot is eszel. Meg szerintem finomabb is répával, borsóval, cukkínivel, gombával esetleg egy kis kukorica is mehet bele.

2010. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ (: és pl a tejberizs? azt nagyon szeretem..valajogy meg lehet oldani hízlaló dolgok nélkül?
2010. jún. 10. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Édesítővel. És lehetőleg ne lekvárral edd, vagy fahéjjal(ha szereted), vagy cukormentes kakaóval, de gyümölccsel is fini:)
2010. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És persze ne estére egyed (a rizs miatt), este inkább a túrós megoldás a jó!
2010. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen a gyümölcsre is gondoltam a nagy forróságban biztos jól esne bele vagy külön gyümölcskehelyként
2010. jún. 10. 20:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Bizony, jól gondolod! Menni fog ez a pár kiló:)
2010. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

rendes kaja kéne, számolt kalóriákkal,meg fehérjét ki fog enni?

kondi pedig legyen heti 3x1-1.5óra de az intenzív legyen, necsak dumálni járj be (max fél perces pihenőkkel)

2010. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hát ha vannak haverok ott akkor beszélgetek de az edzéstervem megcsinálom ettől függően csak lehet több idő lesz az edzés ideje :D

amúgy a halba és a csirkébe egy kis fehérje van de banánturmixra gondoltam mert anyum nem engedi ezeket a műcuccokat pedig mondtam neki hogy ez csak fehérje meg vitamin..

2010. jún. 10. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!