Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdem Áprilistól a...

Most kezdem Áprilistól a fogyókurát, nagyon sok terméket néztem meg hogy mi lehet hatásos. Persze mellette edzöterembe fogok járni! Találtam egy terméket az a neve hogy Purple Mangostree. Valakinek van tapasztalatta vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

És miért ilyen vackokra akarsz hagyatkozni? Amennyi pénzt az ilyen sz..okra kidobsz, már normál és egészséges kajákból is bevásárolhatnál, amik 100x hatásosabbak.


Kérdésre a válasz: Nincs tapasztalatom vele, de nem is szeretnék.

2018. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, én nem sok mindent találtam erről a neten. Én egyáltalán nem hiszek az ilyen cuccokban, az a legegészségesebb és legjobb, legegyszerűbb ha hanyagolod ezeket és mozgással, egészséges táplálkozással fogysz le.
2018. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem,nem próbáltam még fogyasztó szereket,de most igen kiszeretném próbálni! Lehet hogy nem mindenki hisz ilyenekben,ahogy én sem mindenben. Ugy vagyok vele hogy egy próbát megér! És egészségesen eszem,de sajnos üllő munkát végzem.
2018. márc. 27. 10:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
NINCS OLYAN, H FOGYASZTÓSZER! Ezt felejtsd el mindenképpen. Ennyi erővel igyál zöld teát, ami olcsóbb is, salaktalanít és tisztító hatású. Szerintem amit kinéztél, ennek is ugyanez a hatása, csak drágább. Többet ér a zöld tea, mint ilyen humbukk fogyi cuccok. Picit gondolj bele logikusan: Ha ez tényleg fogyasztana, pláne ha ülő munkát végzel, akkor senki sem halna meg az edzőtermekben... :)
2018. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Nincsenek fogyasztószerek. Lehet nem árt, de fogyni így nem lehet, ha esetleg megis pl. eltelít valahogy és kevesebbet eszel, akkor hogyan tartod azt fent egy életen át?


Olyan cuccok léteznek, amelyek megpörgeti az anyagcserét és valamennyire elviselhetővé teszik az éhségérzetet, de ezek sem csodaszerek.

Csak normális kajálással érnek valamit.

Olyan nem létezik, hogy megeszem, megiszom és bomba testem lesz, akkor nem lenne ennyi dagadt ember.

2018. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Értsd már meg könyörgöm, hogy nincs fogyasztószer. Vagy mit hiszel? Beveszed és megindul a fogyás? Ha ilyen létezne, akkor szerinted lenne ennyi kövér ember a világon? Én is ülőmunkát végzek és mégis letudtam fogyni 10 kg-ot mindenféle éhezés és hamis csodabogyók nélkül. Sőt...még a pizza is belefért néha-néha. A lényeg, hogy mozogj és odafigyelj a táplálkozásra. A humbuk csodatablettákat pedig felejtsd el, pénzkidobás. Inkább vegyél abból a pénzből normális kajákat.
2018. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de nem a negativ kommentekre vagyok kiváncs. Lehet hogy nem hatásos,vagy bármi. De én azt kérdeztem hopgy próbálta már valaki. Nem azt hogy ilyen nincs vagy stb.
2018. márc. 27. 10:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Én több ilyen baromságnak anno betudtam dőlni és elmondhatom, h egyiknek sem volt olyan hatása mint egy sima zöld teának... Szóval ez sem lehet másabb :) Remélem ez elég magyarázat :)
2018. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

"Köszönöm a válaszokat,de nem a negativ kommentekre vagyok kiváncs. Lehet hogy nem hatásos,vagy bármi. De én azt kérdeztem hopgy próbálta már valaki. Nem azt hogy ilyen nincs vagy stb."


Már bocs, de feltettél egy kérdést. Nehogy már megszabd, hogy ki milyen választ adhat. Normális válaszokat adtunk, az más kérdés, hogy számodra negatív. Ha ennyire eldöntötted, hogy mindenképpen kipróbálod, akkor meg mi a fenének írtad ki a kérdést? Teljesen mindegy, ki mit mond, te már elhatároztad, hogy kipróbálod. Ha azt mondom, én próbáltam és káros, az is lényegtelen, mert te ígyis-úgyis kipróbálod. Akkor meg mi értelme volt kiírni a kérdést? Majd a saját károdon megtapasztalod, hogy hatásos-e.

2018. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen arra vagyok kiváncsi hogy aki próbálta mi a véleménye. Nem döntöttem el konkrétan,elöbb tudni szeretném a véleményeket!
2018. márc. 27. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!