Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a súly számomra ideális-e...

Ez a súly számomra ideális-e a magasságomhoz képest? (szerintem nem vészes, de gondoltam megkérdezem)

Figyelt kérdés

160cm&50kg 1 hónap híján vagyok 14 éves lány.

Annyit kérdeznék még, hogy mivel nagyon zavar, hogy van egy kis pocakom, hogyan lehetne szép lapos hasam? Természetesen ezt nem egyik pillanatról a másikra gondoltam, hanem szépen fokozatosan, mert nem akarok egy csontkollekció lenni, és sok-sok kilót lefogyni. Egyszerűen csak lapos hasat szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést kérek, hogy furán fogalmaztam, csak késő van, és nem jönnek úgy a szavak.

13/l


2018. márc. 28. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod! Légy sportos, egyél egészségesen, egy fejlődő szervezetnek csak árt a diéta!
2018. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%
Csinálj hasizom gyakorlatokat és egyél napi 3x. Persze csak mértékkel. Ne egy fél disznót egyél, de azért ne csak egy pogácsat.
2018. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Inkább napi 5-ször egyél, a 3 kevés. És igen, csinálj hasizomgyakorlatokat.

Egyébként teljesen normális a súlyod, fogynod egyáltalán nem kell.

2018. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3 nem kevés, persze ha éhes vagy, egyél többször, az hasizomgyakorlat nem fogyaszt, bár van az, hogy a gyenge hasizom miatt nem szép a has, de alapvetően a hájat kell lefogyni.

Ne csinálj semmi drasztikusabbat, jobb életmód, több mozgás, ha nem volt eddig elég, pici odafigyelés az ételeknél...

2018. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes;)
2018. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó súlyod van, egy dekát sem kell fogynod. Edzhetsz hasizomra, de elárulom, hogy a lapos has így sem garantált:( én pl egyszerűen genetikailag hízom oda, volt, hogy kezem-lábam csontvékony volt, mellem semmi, de a hasam még így is látszott. Alma alkatú nők átka.
2018. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
etióp
2018. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!