Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell fogynom? 178cm 73kg 13/l

Kell fogynom? 178cm 73kg 13/l

Figyelt kérdés

A csontozatom vastag, elèggè izomtalan vagyok, de elég fejlett mindenem.

Azt mondják hogy jó ez így, de szerintem nem. Ok, hogy nőiesedtem, de nem minden osztálytársamnak ekkora a combja, meg valahogy a hasam is zsíros, de nem nagy.

Még a másik, hogy 23 a testzsírom, meg mèrèsek szerint a korongot kèpest jól tudok mindent.

A tesi tanártól megkèrdeztem, ő azt mondta hogy szerinte ez így tökéletes, ideális de ha vèkonyabb szeretnèk lenni azt is èrti, akkor kocka hasam is lenne, de egèszsègem èrdekèben bízzzam kèsőbre.

Az az igazság hogy nincs teskèpzavarom, csak nem tudom hogy kène most kinèznem, mert egy bèl sem akarok lenni.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. márc. 12. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem vagy izmos, soknak tűnik. Bár a 23% testzsír nem, megbízható volt a mérés?

S mit látsz, mennyire vagy hájas s ez zavar-e téged? Én csak a számokat látom s egy-két egyéb infót, ami nem elég egyértelmű... Neked kéne látnod s döntened.

Egészségtelenül nagy felesleged bizonyára nincs, úgyhogy ha neked így OK, hagyd a dolgot. Max. mozogj többet, ha az szimpatikus számodra, ha kevés az izmod, eleve jó lenne izmosodni...

2018. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az izmom a karomon kevès igazából, máshol nem. Mozogni azt fogok amit megyógyultam; a mèrès nem tudom hogy működik... Van akinek error 4%-ot mutatott, de volt akinek többet, mint nekem ès vèkonyabbnak nèzèm elsőre, bár ő gyenge csontozatú

2018. márc. 12. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes módon normális tanácsot adott a testnevelő tanárod. Figyelj oda, hogy ne egyél össze-vissza, korlátozd a "veszélyes" ételeket (sütik, csipszek, stb.), de 13 évesen ne kezdj valami őrült diétába. Felnőtt nőknél nagyjából 32% testzsírtól szoktak elhízásról beszélni. Bár te még nem vagy felnőtt, a 23% testzsír (ha tényleg annyi) azt jelzi, hogy nincs ok aggodalomra.
2018. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2018. márc. 12. 13:24
 5/13 anonim válasza:
67%
A barátnőm 182cm és 73 kiló és ő tök vékony, szóval bőven jó ez az arány nálad.
2018. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó így. Nyilván így látatlanban nehéz. De ha a tesitanár is ezt mondta, akkor elég valószínű, hogy így van.

Nem kell fogynod, fogyókúrázni. Csak figyelj oda. Ne essél túlzásokba semmilyen téren, pl. nasi, cukros üdítők, csoki, süti. Mozogj rendszeresen.

Másokhoz meg nem kell magad hasonlítani. Nem mindenki ugyanolyan alkat, így nem mindenkinek ugyanolyan a formája, alakja. Van, aki kicsit vékonyabb, van, aki kicsit kerekebb. Ettől még bárki nézhet ki jól. A túl sovány és az elhízott között elég sok verzió van még.

2018. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ☺️
2018. márc. 12. 13:58
 8/13 anonim válasza:
Nem kell fogynod viszont ha akarsz akkor tudsz izmosodni hogy ne legyen gyengusz a kezed.Azt meg interneten nézd meg hogy hogy tudsz izmosodni.
2018. márc. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a korod miatt igen. Felnőtt nők vannak akik tök jók jól néznek ki ennyivel,de 13évesnek szerintem még sok.
2018. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. márc. 13. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!