Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szóval az étrendem 3 napra...

Szóval az étrendem 3 napra visszamenőleg. Hizlalhat ez?

Figyelt kérdés

Szerda : hajnali négy előtt egy natúr joghurt, és egy alma, azt követően átaludtam a napot.

Csütörtök : szintén hajnali négykor egy natúr joghurt, lenmag és zabpehellyel, egy alma. Ebédre saláta : natúr joghurtos, magvas öntettel, főtt tojáskarikákkal. Azt követően aludtam.

Ma : megint hajnali négykor egy natúr joghurt, magvakkal, két alma. Nemrég pedig ettem 2 virslit, csak majonézzel. Kenyeret elég régóta nem eszem.


2 hét múlva veszik le a járógipszem (leestem a lépcsőn -.-) Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy milyen étrend van, amivel fogyhatok úgy, hogy nem mozgok sokat, max. felülés (abból akár napi 500 is megy, mert régóta csinálom). 2 kilót akarok leadni, mert a gipszlevétel után kb. 2 nappal megyünk nyaralni, és a barátom is ott lesz. Jól akarok kinézni. :) Szerintetek mit egyek, hogy tovább fogyjak? Minden nap 3 üveg szénsavmentest iszom, és napi 2 bögre szűztea. Várom a tanácsokat. :)


16/L


2010. jún. 11. 10:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, ha ma ebédre szóját eszem salátával, az jó? Hizlal?
2010. jún. 11. 10:37
 2/20 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz,de azonnal.Anorexia jelei..
2010. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Szűztea?:D ezzel az étrenddel tuti lefogysz, és "jól nézel ki", a barátod meg majd simogatja az aranyered :D LOL
2010. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nálam nem okoz hasmenést a szűztea. A szűztea forte talán okozna, de a sima tökéletes. :D Így is állandóan székrekedésem van, akármit eszem. -.-
2010. jún. 11. 10:53
 5/20 anonim ***** válasza:

Enni is szoktál? mert nem ártana elkezdeni...meg némi sport sem ártana...



amúgy hány kg vagy és hány cm magas?

2010. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
"Nálam nem okoz hasmenést a szűztea. A szűztea forte talán okozna, de a sima tökéletes. :D Így is állandóan székrekedésem van, akármit eszem. -.-" miért, mit eszel???????
2010. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

153cm/55kg.


És mielőtt eltörtem a lábamat, bicajoztam minden nap egy-két órát. De hát ez most kilőve :D Marad akkor a hasazás...Meg séta.

2010. jún. 11. 10:55
 8/20 anonim ***** válasza:
és most még egyszer, mit eszel???? mert az csipegetésnek is kevés, amit leírtál, ez masszív koplalás
2010. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Járógipszben hogy sportoljon szerencsétlen? Amúgy szerintem piszok keveset eszel. A barátod ha nem is aranyeredet, de a bordáidat tuti, hogy fogja simogatni, ha még sokáig csak ennyicske kajákon élsz.
2010. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha ennél, tudnál WC-re menni. Ha nem viszel be semmit, nincs, ami kijőjjön, logikus, nem?

A szűzteától azért nincs hasmenésed, mert ez egyszerű zöld tea. A többi csak legenda.

(Meg azért, mert nincs, ami kijőjjön...)


Ha leveszik a gipszet, kisebb gondod is nagyobb lesz a 2 kilónál.

Ha abbahagytad a koplalást, akkor pedig őrült iramban fogsz hízni. Csak szólok.

Mármint ha megéred, mert semmi táplálót (nem hízlalót, hanem amire szüksége lenne a szervezetednek: vitamin, fehérje, rost...) nem viszel be. Legyengülsz, fejfájásod lesz, idegeges leszel, aztán meg jönnek a hiánybetegségek.

Gratula!

2010. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!