Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok kalóriát vittem ma be a...

Sok kalóriát vittem ma be a szervezetembe? Hizlalhat valamennyit?

Figyelt kérdés

Reggeli : fél tányér zabkása

Tízórai : 1 db kajszibarack

Ebéd : 1 falat sült hal (pangasius), 2,5 evőkanál vajas párolt zöldség

Uzsonna : 1 db Activia joghurt


Vacsorázni nem szoktam.


2010. júl. 20. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok. Ha csak a felét ennéd, előbb halnál éhen.
2010. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ezt ma már kérdezted. Ha fogyni akarsz, akkor miért itt lógsz? Inkább sétálj egyet a friss levegőn. Különben is mi vagy te, egér? Egyél rendesen, a koplalástól csak raktározni fog a szervezetet, és nem fogysz, ráadásul még szenvedsz is.
2010. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen sokat. éhenhalhatnál már végre, de így nehéz lesz. csak terheled a szervert a hülyeségeiddel.
2010. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam nekem a másik kérdésedre 14:36-kor. Ide is leírom. Keveset eszel. A reggeli meg a tízórai még úgy ahogy rendben is van. Az ebéd iszonyatosan kevés. Az uzsi sokkal jobb lenne, ha a joghurtba kevernél egy kis gyümölcsöt. Vacsorát kihagyni meg óriási hiba. Egy kis sovány túrótól, amit natúr joghurttal keversz össze, vagy pár darab főtt tojástól nem lenne semmi bajod.

Egyébként az még azt hiszem nem derült ki, hogy sportolsz-e, és ha igen mit és mennyit. Mert ha sportolsz, akkor bátrabban is ehetnél.

2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs időm mozgásra. Illetve nálam a mozgás az, hogy rohangálok, intézem az ügyeimet. Bringázni szoktam még, amikor van időm, és erőm. És kertészkedni.
2010. júl. 20. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
A bringázás, kertészkedés, "rohangálás" jó. Azt írod, akkor szoktál bringázni, ha van időd és ERŐD. Nem gondolod, hogy a kevés kaja miatt nincs elég energiád?
2010. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert napközben rohangálok, este lenne időm eljutni biciklizni (9 körül) és addigra kimerülök nagyon.
2010. júl. 20. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már azt az időd testmozgással töltenéd amit a neten töltesz ilyen idióta kérdések feltételével már sokat javulna a helyzet. Mellesleg ha te tényleg komolyan kérdezted ezt, akkor menj orvoshoz, mert komoly bajok vannak a fejedben. Ez a kajamennyiség még egy gyereknek is iszonyat kevés. De ha te gebe liba akarsz lenni aki a kórházi ágyon fekve végzi, akkor rajta.

Mellesleg ha ennél rendesen, akkor hidd el, nem lennél kimerült az esti biciklizéshez, bármennyit is rohangáltál aznap. Ez csak kifogás.. Vagy vigyél kellő energiát a szervezetedbe, hogy bírd a strapát+ a testmozgást, vagy éhezd magad halálra és stresszelj egy csomót. Te tudod.

2010. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van ám. Ha csak otthon tornáznál ez helyett, az is többet érne, mint itt lógni.
2010. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!