Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak vizet es haztartasi...

Ha csak vizet es haztartasi kekszet eszek/iszok attol fogyok?

Figyelt kérdés
Mikor betegek az emberek ezt csinaljak es csomoan lefogynak ez mukodik?
2018. márc. 31. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A kalóriadeficittől fogysz.

Betegen sokszor étvágy sincs, a láznak is van extra költsége, az extra fűtés sosem olcsó dolog... S nyilván nem kilószámra pakolja be a kekszet, csak eszik pár darabot, hogy mégis valamit egyen vagy mit tudom én, miért. Nekem eszembe nem jutna betegen cukros kekszet enni, de kinek mi jön be, ugye.


Viszont kekszes koplalás mellett izom is megy le. Ne így akarj fogyni.

2018. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
a háztartási keksz tele van cukorral meg liszttel, minden csak nem fogyókúrás
2018. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát, nem biztos, hogy jó megoldás. Egyrészt az előző helyesen irta, hogy tele van cukorral és szénhidráttal. Másrészt az sem mindegy, hogy mennyit eszek belőle, mert pl napi 1 kiló keksztől ugyanúgy marad majd a súlyod.

Én azt javaslom, hogy inkább próbálj meg mondjuk salátákat enni, tojást, kevés csirkemellet. Kerüld a szénhidrátokat és túl zsíros ételeket. Inkább többször egyél kevesebbet, ha pedig az étkezések között éhséget érzel, akkor egyél meg néhány darab kekszet, de ne többet.

2018. márc. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Izomból könnyen.
2018. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem inkább csokifagyit? :D

Most komolyan, szerinted mennyi hasznos tápanyag (fehérje, jobb fajta zsiradék, vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek) van a ht kekszben? És mennyi szénhidrát, fura nevű adalékanyag? Olvasd el az összetevőket. Szerinted hány napig bírnád, és hogy éreznéd magad, ha csak kekszet ennél?

Én betegen sem eszem ilyen szutykot, mert nem étel. Főtt zöldségeket meg húslevest inkább, azok még segítik is a gyógyulást.

2018. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!