Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alma hizlal, vagy fogyaszt?

Az alma hizlal, vagy fogyaszt?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint fogyaszt, mert rostos. Szerintem pedig hizlal, mert sok benne a cukor.
2018. ápr. 10. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Semmi nem hízlal addig amíg annyit eszel összesen amennyit le is mozogsz...


A sültcsirke sem hízlal, ha megfelelö mennyiséget eszel belöle. Ha hízlalna, akkor nem léteznének vékony emberek, bizony rengeteg ember iszonyat vékony, és sültcsirkét is eszik akár minden nap.

2018. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyiket sem. :)

Nagyon kevés cukor van benne. Ahhoz kilószámra kéne enni, hogy hízzál tőle.

Fogyasztani sem fogyaszt semmi kifejezetten. Attól függ, hogy összességében mit és mennyit ettél.

Szóval nyugodtan lehet enni egy-egy almát, akár minden nap.

2018. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Tegyük fel egy alma 154 kcal.

Neked mondjuk szükséged van napi 1700 kalóriára.

Ha megeszed az almát még mindig van több, mint 1500 kalória, amit magadba tömhetsz.

Ha edzel fél órát, akkor, olyan, mintha meg sem etted volna azt az almát, megint tömhetsz magadba 1700-et. Érted már?

2018. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2018. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

A kalóriatöbblet hizlal. Nekem akadályozza a fogyásomat és rosszul esik a sok cukor miatt. Az alma az én szempontomból brutál cukros, ahogy a répára is ránézek és cukrot látok, de az alma még rosszabb. Simán elszállok a szénhidráttal karfiollal is, ha éhes korszakom van, ahol csak kevés szénhidráttal tudok deficitben jóllakni...

De akinek belefér és nem lesz azonnal farkaséhes az almától, mint sok ember, annak OK.

Hízni csak akkor hízhat, ha többletbe kerül, de ezt sokunknak almával sokkal könnyebb elérni, mint előnyösebb ételekkel.


A rost pont mellékes nálam, nem laktat jobban a rostos étel.


1 kiló alma már 140g szénhidrát s akkor még csak nasiztam volt egyet hazafelé az egyetemről (egy időben minden egyes nap megettem 1 kiló almát hazafelé akkoriban. az alma éhessé tett, mint szinte minden gyümölcs, de utána jött egy hatalmas ebéd).


Ma már általában nagy ívben kerülöm az almát (kivéve azt a finom 1-2 dekás szeletet, amit a páromtól kérek, ha almát eszik. úgy megéri). De van, akinek pont segít a fogyásban, sokfélék vagyunk.


Nincs kalóriát tartalmazó étel, ami fogyaszt. Az energiahiány fogyaszt, arra pedig étel nem képes.


A hízást, fogyást nem lehet egyetlen kiragadott ételre értelmezni, az egész napot és az energiaigényt kell nézni.

2018. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Minden hizlal, csak a víz és a napfény nem...Szóval ne egyél semmit...retard
2018. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
egyél savanyú almát, abban kevesebb a cukor
2018. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdező, nem te vagy a hibás, de nekem már herótom van, amikor jönnek a "hízlaló" ételekkel.

Akkor most századjára:

NINCS HÍZLALÓ ÉTEL!


Légy szíves segíts az info terjesztésében, hátha egyszer kollektíve elfelejtjük ez a hülyeséget.

2018. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszont a kérdező tudta, hogy a hizlal rövid i. Trükkös szó és én azt is szeretném elterjeszteni, hogy röviddel kell írni, nemcsak azt, hogy csak a kalóriatöbblet hizlal.
2018. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9. Én meg azt tudom, hogy az internet tele van nyelvtan nácikkal, de sose szoktak érdekelni. :)

Főleg nem, amikor telefonról pötyögök.

2018. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!