Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete fogyokurazom es csak 4...

3 hete fogyokurazom es csak 4 kilot fogytam :S. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

rendesen betartom, 1200 kcalt eszek 1 nap, rendszeresen futok(mondjuk azt fogyi elott is hobbyszinten uztem), mozgok..

minden masodik nap sportolok, nem akarok minden nap, mert a mult nyaron minden nap 4 orat edzettem(nem fogyozasi celbol), es mikor egyszerre abbahagytam szedtem magamra egy par kilot.

90 g barna lisztet szoktam enni naponta, azon kivul semmi zsirosat vagy cukrosat.

(pl. mai menu: eper, fel tanyer leves, zsir es cukor nelkul keszitett csaszarmorzsa barna lisztbol es edesitovel, 1 tojassal)

maskor szoktam enni pl. brokkolit, csokkentett zsirtartalmu tejet, barnazsomlet joghurtal, epret, malnat, zoldseget, csirkemellet...szal semmi zsirosat.

csokkentesem a kaloriak szamat, vagy mozogjak tobbet?


2010. jún. 12. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyörgök: mennyit akarsz fogyni, már így is többet fogytál, mint az ennyi idő alatt szokásos. Még hányszor válaszoljuk, hogy gyors fogyás=gyors visszahízás, de addig is bőr megereszkedése.
2010. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt rontod el, hogy túl gyorsan fogysz... heti 0.5 kg a normális fogyás, ami nem terheli meg a szervezeted, és utána nem jön vissza azonnal ahogy abbahagyod.

Persze attól is függ hogy mekkora a súlyfelesleged?

2010. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem én fogyok ennyit :D en egy honap alatt negy kilót fogytam :( :))

szerintem orulj neki, ennel gyorsabban ne akard.

2010. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!