Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy 15 éves srác úgy akar...

Ha egy 15 éves srác úgy akar lefogyni hogy 3-4 naponta 24órát koplal, vagyis semmit nem eszik, csak nagyon sok folyadékot visz be, akkor ez mennyiben károsíthatja a szervezetét?

Figyelt kérdés
és szerintetek ha egy 15 éves fiu, 174cm és 76 kiló, akkor az mennyire túlsulyos?
2010. jún. 12. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

NEHOGY EZT CSINÁLD !!


Csak egy kicsit vagy túlsúlyos, attól függ milyen testalkatod van, én 172/69 voltam, úgy hogy nem voltam kövér....


Ne ilyen hülyeségeken gondolkozz, hogy koplalsz, hanem menj inkább el konditerembe, szerintem az a lányoknak is jobban fog tetszeni...

2010. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen fogyózni... hova jutottunk?? nemhogy lemenne focizni a barátaival
2010. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mozogj!


Annyiféle sport van, menj bandázni + kosarazni, azt kell ilyenkor..


Amúgy ha mozogsz pl sportolsz akkor közben sosem vagy éhes, max utánna, de azt meg agyon lehet csapni egy szelet csokival meg vízzel!!


És nekem ne dumálja be senki hogy napi 2-3 sportszelettől majd kilókat fog bárki is hízni ha mellette mozog..

2010. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1,8 m magas vagyok és 87 kg és így még kicsinek érzem magam! Menj el gyúrni és inkább majd több szeretnél lenni :)

2010. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

" úgy akar lefogyni hogy 3-4 naponta 24órát koplal, vagyis semmit nem eszik, csak nagyon sok folyadékot visz be, akkor ez mennyiben károsíthatja a szervezetét?"

erre a kérdésedre azt tudom válaszolni ,hogy semennyire nem károsítja a szervezetét,sőt az egy napos böjt a méregtelenítésben még kifejezetten hasznos is.

2010. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen,hasznos a méregtelenítés,mondjuk hetente-kéthetente egyszer,és gyümölcsöt,zöldséget akkor is kéne enni...

kérdésedre válaszolni: ne félj,ez még nem vészes, ha nem kizárólag hájból vagy. menj el gyúrni,ha a csapatjátékokat nem szereted, de egy fiúnak a sportnál nincs egyszerűbb: foci,kosár,bármi a haverokkal.

az evésre figyelj oda: kenyeret csak reggel egyél (de ne iktasd ki teljesen,mert gabonára is nagyon nagy szükség van),mondjuk két szelet tk. kenyeret megengedhetsz magadnak sok zöldséggel,sovány felvágottal. ebédre egyél húst zöldségsalátával, vacsorára ugyanezt, vagy túrót, joghurtot. a tízórai és az uzsonna lehet joghurt gyümölccsel/zöldséggel,és néhány szem olajos mag (de tényleg csak néhány,mert olajos!)

2010. jún. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon károsítja a szervezeted, mert pont abban a korban vagy, amikor a szervezetnek nagyon sok tápanyagra van szüksége az egészséges fejlődés érdekében. Ne csináld ezt! Inkább mozogj sokat, naponta egyél többször és egészséges ételeket vegyél magadhoz!
2010. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj bringázni ;) és egyél rendesen
2010. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ja nyugottan koplalj 3 napot aztán a következő 3 napon meg folyton éhes leszel és híííízni fogsz mozogj-mozogj-mozog és íígy tovább
2010. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a legközelebbi konditerem 23km-re van innen, szoval az kicsit necces.

focizni szoktam, meg biciklizni is néha, kosrazani nem lehet ahol én lakok, mert nincs hely.

köszönöm a tanácsokat, többet fogok mozogni, de 1-2 hetente akkor is bíktatok 1 diétát, mert én is azt olvastam hogy segít a méregtelenítésben.

2010. jún. 13. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!